PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34264}

Pozostawieni

Left Behind
6,3 405
ocen
6,3 10 1 405
Pozostawieni
powrót do forum filmu Pozostawieni

tragedia

ocenił(a) film na 2

film zrealizowany zgodnie z telewizyjnymi standardami, aktorstwo na poziomie co najwyżej średnim, akcja chaotyczna. oczywiście już wspomniano o tym, że jest to film z przesłaniem. taaa- i to ma tłumaczyć fakt, iż jest to bzdetna produkcja? na dodatek ten koszmarny patos- w chwilach, gdy bohaterowie zaczynają się podniecać, wygłaszając monologi o potędze bożej miłości zbierało mi się jak najbardziej serio na wymioty. w tle podniosła muzyczka (lub też kawałki w stylu backstreet boys), a postaci unoszą się, jakby miały zaraz dostać orgazmu stulecia. jak dla mnie jest to bezczelnie nachalna propaganda i już samo to dyskredytuje ten film w moich oczach. jednak żeby on był jeszcze przyzwoicie nakręcony to bym zrozumiał i pewnie bym się tak nie czepiał. tyle, że tu na kilometr zalatuje paskudną sztampą.

ocenił(a) film na 1
Caligula

zgadzam się w zupełności- kto temu gównu daje tak wysokie noty? to jakaś porażka- realizacja i gra aktorska są tu na poziomie opery mydlanej. tylko dla fanatycznych bezguści.

ocenił(a) film na 6
Devil_Inside

komentarze dodali ci co umieją robić filmy !!! Jak na niski budżet film jest ok. Trzeba umieć cieszyć się tym co małe.

mojzeszek7

Nie widzialem tego, wiec nic o nim nie moge powiedziec ale mnie tez zaskoczyly negatywne komentarze ludzi ktorzy uwazaja film za produkcje telewizyjna czy video jak jest podane przy tytule. I tu sie myla bo film jest kinowy i calkiem niezle sobie poradzil na duzym ekranie (USA).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones