PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441821}

Prawdziwa historia Marii Montessori

Maria Montessori: una vita per i bambini
7,5 500
ocen
7,5 10 1 500
Prawdziwa historia Marii Montessori
powrót do forum filmu Prawdziwa historia Marii Montessori

Świetny film...

ocenił(a) film na 9

... nie tylko fanów metod Marii, czy psychiatrii i psychologii, ale dla każdego kto lubi filmy melodramatyczne i obyczajowe. Dla mnie była do pożywka zarówno dla oczu ze względu na świetne zdjęcia i grę aktorską( szczególnie głównej postaci) jak i dla umysłu. zasady montessori są ponadczasowe.
polecam szerokiej publiczności

ocenił(a) film na 8
Ninettezinha

zgadzam się, świetny film

monikaa13

witam, chcialabym pobrac ten film ale zupelnie nie wiem gdzie go znalaezc:( z polskim lektorem, bede wdzieczna za pomoc

asia15mach

film jest na takim jednym małym sierściuchu. Niestety nazwa jego jest niezgodna z regulaminem :P

ocenił(a) film na 8
asia15mach

Jeśli jeszcze szukasz tego filmu, to ja go mam, na dvd, z lektorem.

IrenaSz

Bardzo chciałabym ten film zobaczyć!

ocenił(a) film na 8
Vena_Poetica

Witam, jeśli chcesz kopię filmu, podaj mi swój adres, napiszę. Pozdrawiam.

IrenaSz

Witaj, znalazłam na chmikuj.pl, ale kopia jest kiepska, a że planuję studia podyplomowe z zakresu metody MM, to napiszę, z góry dziękuję i pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
asia15mach

Wybacz, ze piszę po latach, ale mam ten film z lektorem, jeśli Cie to jeszcze interesuje. Pozdrawiam.

IrenaSz

Mnie interesuje,jeśli mogę poprosić

ocenił(a) film na 8
mariamarta93

Witam, daj mi swój adres e-mail, albo napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl - dobrze?

IrenaSz

dzień dobry :)
Czy ma pani może jeszcze ten film? Jestem bardzo zainteresowana, nie mogę go nigdzie kupić...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ag_u123

Film mam, ale moja nagrywarka dvd kompletnie się zepsuła , nie moge więc przegrac go dla Pani , pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones