Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 0:00

Zobacz Prawie jak gwiazda rocka zwiastun

Film

All Together Now

2020 1 godz. 32 min.
5,9 1 013
ocen
5,9 10 1 1013
194
chce zobaczyć
{"id":"857084","linkUrl":"/film/Prawie+jak+gwiazda+rocka-2020-857084","alt":"Prawie jak gwiazda rocka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/70/84/857084/7929238.2.jpg"}
Nikt nie podejrzewa, co ukrywa ta pełna optymizmu nastolatka - jest bezdomna i mieszka w szkolnym autobusie. Czy w obliczu tragedii przyjmie pomocną dłoń?
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Prawie jak gwiazda rocka
Prawie jak gwiazda rocka (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 2:27
Prawie jak gwiazda rocka | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Amber Appleton ([person=2391004]Auli’i Cravalho[/person]) nie traci animuszu nawet wtedy, gdy w jej życiu osobistym nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Bohaterka jest utalentowaną muzycznie licealistką marząca o tym, by dostać się na uczelnię Carnegie Mellon. Swoją pasję, jaką są występy w szkolnym kółku teatralnym pana Franksa ([person=182444]Fred Armisen[/person]), łączy z pracą w sklepie ze słodyczami, aby wspomóc budżet swój i swojej samotnej mamy ([person=139689]Justina Machado[/person]), której w życiu nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Spędza również sporo czasu w miejscowym domu opieki, zajmując się swoją ulubioną, pesymistycznie nastawioną do świata pensjonariuszką ([person=58699]Carol Burnett[/person]). Kiedy natyka się na kolejne przeciwności, które mogą zniweczyć jej plany, musi nauczyć się czerpać siłę od swoich najbliższych, aby iść dalej.  

Amber Appleton (Auli’i Cravalho) nie traci animuszu nawet wtedy, gdy w jej życiu osobistym nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Bohaterka jest utalentowaną muzycznie licealistką marząca o tym, by dostać się na uczelnię Carnegie Mellon. Swoją pasję, jaką są występy w szkolnym kółku teatralnym pana Franksa (Fred Armisen), łączy zAmber Appleton (Auli’i Cravalho) nie traci animuszu nawet wtedy, gdy w jej życiu osobistym nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Bohaterka jest utalentowaną muzycznie licealistką marząca o tym, by dostać się na uczelnię Carnegie Mellon. Swoją pasję, jaką są występy w szkolnym kółku teatralnym pana Franksa (Fred Armisen), łączy z pracą w sklepie ze słodyczami, aby wspomóc budżet swój i swojej samotnej mamy (Justina Machado), której w życiu nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Spędza również sporo czasu w miejscowym domu opieki, zajmując się swoją ulubioną, pesymistycznie nastawioną do świata pensjonariuszką (Carol Burnett). Kiedy natyka się na kolejne przeciwności, które mogą zniweczyć jej plany, musi nauczyć się czerpać siłę od swoich najbliższych, aby iść dalej.  

na podstawie
Matthew Quick "Prawie jak gwiazda rocka" (powieść)
studio
Gotham Group / Temple Hill Entertainment / Thunderhead Pictures
tytuł oryg.
All Together Now
inne tytuły
Prawie jak gwiazda rocka Polska
Sorta Like a Rock Star (tytuł roboczy) USA
Więcej...
  • Okrojony

    22200116Zp ocenił(a) film na 6

    Już za dobrze nie pamiętam książki, ale jakoś mi się wydaje, że spora część wątków została pominięta, przez co postać Amber wydaje się strasznie spłycona i sprowadzona do faktu bycia bezdomną, ale przedsiębiorczą dziewczyną z psem. Dobrze kojarzę, że w tej historii powinno być coś więcej???