PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33371}

Projekt Laramie

The Laramie Project
6,8 496
ocen
6,8 10 1 496
Projekt Laramie
powrót do forum filmu Projekt Laramie

Najnudniejszy??

ocenił(a) film na 6

Tyle się nasłuchałem, że to najnudniejszy film, jaki zdażyło się kiedykolwiek nakręcić, że jest nie do oglądania, że odpycha od telewizora/monitora organicznie... Aż w końcu się skusiłem i włączyłem. I co? Minęło półtorej godziny, a ja nie ziewnąłem ani razu. Fakt, ani razu się nie wzruszyłem czy zaintrygowałem, ale... To trochę mało, jak na taką famę.
Jeśli kogoś interesuje paradokument, opowiadający historię geja, który poruszył Ameryką, cóż... To film dla niego. Mnie manifesty homoseksualistów, próbujących światu pokazać, że są co najmniej równie wspaniali jak hetero, raczej kapkę bawią... Nigdy nikogo nie skreśliłem za bycie bi- czy homo-... Dopóki nie robi z tego wielkiego halo. Ten film takim halo miał być, ale patetyczne przemowy obróciły go w lekko groteskową komedyjkę.
Skatowanego trochę szkoda. Ale szkoda dzieciaka, nie geja. Przez film nie zrobiło mi się go ani trochę bardziej przykro, niż gdybym przeczytał o tym w gazecie. Ciepłe kluchy, jak tysiące innych. Nic przeraźliwego.

ocenił(a) film na 8
Pjotrus

pamiętasz, może, jak zagrał w nim Ben Foster?
głupio się przyznać ale chce ten film zobaczyć ze względu na niego :P
i bardzo mnie ciekawi, czy zagrał dobrze...
pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 5
shiness

nie wiem czy pytanie nadal aktualne (bo już oceniłaś film i było to 3 lara temu), a mam tą samą sytuację, bo obejrzałem tylko i wyłącznie dla Bena - pojawia się tylko 2-3 razy (nie pamiętam dokładnie), kwestie dokładnie minutowe, nic specjalnego nie zagrał i po tygodniu można śmiało zapomnieć że w ogóle w nim grał. Jak już pisałem w poprzednim wątku, film niespecjalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones