PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512261}
4,7 625
ocen
4,7 10 1 625

Przepowiednie Nostradamusa: Rok 2012
powrót do forum filmu Przepowiednie Nostradamusa: Rok 2012

...nie mają ze sobą nic wspólnego. Przecież Nostradamus przewidywał już koniec w roku 1997 bodajże.. Filmu nie oglądałem ale 1 za sam tytuł się należy, bo nawet głupiec by takiego nie dał mając jakiekolwiek pojęcie o Nostradamusie czy micie roku 2012.. Ocene zmienie po obejrzeniu... o ile będzie warto bo tytuł mówi, że raczej nie

skt84

Typowy polski debil – wszystkowiedzący, chociaż nie obejrzał/nie przeczytał/nie posłuchał, uważający, że może oceniać, chociaż nie ma pojęcia, co tak właściwie ocenia. Nie wiem, skąd przekonanie, że Nostradamus powiedział coś o 1997 czy 2012 roku – jego czterowiersze nie podają konkretów, a ich interpretacja pozwala dopasować się do niemalże każdego wydarzenia. Ot, chociażby ludzie twierdzą, że Nostradamus przewidział to, co stało się parę dni temu pod Smoleńskiem. Film jest naprawdę słaby, ale przynajmniej mam prawo wystawić mu ocenę i się o nim wypowiedzieć, bo go obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones