PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34799}

Złoto Uleego

Ulee's Gold
6,5 258
ocen
6,5 10 1 258
Pszczoły i ludzie
powrót do forum filmu Pszczoły i ludzie

piękny film

ocenił(a) film na 9

nie dziwi mnie że nikt nie zapisał nawet słówka o tym filmie. peter fonda swoją oszczędną gra aktorską udowodnił swój talent, zresztą zdobywając za tę rolę nominację do Oscara. Trzeba pamiętać że to mały skromny film za małe pieniądze z prostą urzekającą historią. Kiedyś pokazała go telewizja, trudniej go zdobyć na własność, ale polecam szczerze.

browne_2

zgadzam sie z przedmówcą ;] Film naprawdę mi się podobał, przyjemnie sie go ogląda. Historia urzekła mnie swoją prostotą, poruszyła dogłębnie, godny polocenia wszystkim ;)

velvet_goldmine

lubię takie filmy, których nigdy bym nie wypożyczył czy też polował na nie, a widząc go w telewizji popołudniowy poniedziałek obejrzałem go bardzo chętnie

ocenił(a) film na 9
browne_2

W stu procentach zgadzam się z tobą. Mimo niewielkiego budżetu film ten jest na prawdę urzekający, dorównuje nie jednej wysoko budżetówce. A Peter Fonda mistrzowsko odegrał swoją rolę.

ocenił(a) film na 5
browne_2

film dobry ale do jednokrotnego obejrzenia, ja go widziałem po raz pierwszy w 1998 i wtedy wywarł na mnie duże wrażenie, po raz drugi widziałem w 2013 i już nie było rewelacji - cóż akcja rozgrywa się w podobnym tempie co proces wytwarzania miodu przez pszczoły :) choć w tym przypadku to jest atutem tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones