PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1196}
7,3 47 515
ocen
7,3 10 1 47515
5,9 14
ocen krytyków
Pułkownik Kwiatkowski
powrót do forum filmu Pułkownik Kwiatkowski

Niestety, przegapiłam moment, kiedy to płk. Kizior wyjawił Kwiatkowskiemu, kto zawiadomił centralę o jego wyczynach. Czy mógłby mi ktoś przybliżyć, kto "wsypał" Kwiatkowskiego i w jakich okolicznościach?

ocenił(a) film na 8
Cosette_2

był jakiś motyw z Moczarem, że coś mu dał czy cóś no i przez to wpadł - ale szczegółów też nie dosłyszałem jak mu to tłumaczył Kizior

ocenił(a) film na 7
tommy_16

Nie, Moczar go nie wydał, chodziło o tego kumpla Dudka, co go Kwiatkowski mianował sierżantem, to on sypnął.

saruman_2

Kwiatkowski wpadł przez to, że wypożyczył Willisa , to znaczy jego ludzie

ocenił(a) film na 7
Patruell

Prawda!

tommy_16

Już chyba wszyscy wyjaśnili, a z Moczarem chodziło o to, że sam Kwiatkowski myślał, że to od niego to wyszło, ale to nie była prawda. Moczar nie miał o niczym pojecia (o czym wspomina Kizior).

Cosette_2

Witam.

Płk. Kizior powiedział Kwiatkowskiemu wyraźnie. Wpadł przez tego gościa od ktorego pożyczyli ten samochód. Pewnie upomniał sie w MBP o zwrot i wtedy sie wydało...

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Cosette_2

Kizior raczej wyraźnie powiedział, że wszystko wydało się przez sierżancinę, który wydawał samochód - a więc przez sierżanta Tomaszka (grany przez S. Górkę), podwładny pułkownika Kawałka (tego z hotelu Polonia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones