PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8984}

Pula śmierci

The Dead Pool
7,2 15 842
oceny
7,2 10 1 15842
5,7 3
oceny krytyków
Pula śmierci
powrót do forum filmu Pula śmierci

Akcja z samochodzikiem.
- czy taki samochodzik jest szybszy od zwykłego samochodu ? W necie piszą że może jeżdzić taki mały samochodzik nawet 120 na godzinę, więc może podrasowany mógłby ale i tak wątpię.
- czy taki mały samochodzik zmieściłby w sobie tyle materiału wybuchowego by rozpieprzyć normalny samochód ? Podejrzewam że to było C4 ale czy upchałoby się go tyle w takim autku ? Przecież całe wnętrze zajmuje już silnik i zawieszenie.
- i czy przy takim ładunku byłoby takie szybkie ?
Fajnie jakby to sprawdzili - Jamie ucieka prawdziwym autem a Adam go ściga modelem.

ocenił(a) film na 8
Jordan66

cóż, mimo wszystko ten pościg był na tyle emocjonujący, że przymknąłem oko na te fakty. Ten film jest naprawdę dobry i znacznie przerasta choćby Sudden Impact.

Bruce_Lee

Mam kumpla, którego hobby są te właśnie samochodziki. Sam też na własne oczy widziałem możliwości tych "zabawek" i powiem Ci Bruce_Lee, że nie trzeba przymykać na nic oko w tym filmie ;)
Tak jak napisałeś Jordan66, rozpędzają się do 120 km/h.
Po drugie zmieściłby się w nim ładunek c4, bowiem sam silnik i akumulatorki aż tak wielkie nie są. Obudowa to jakiś rodzaj lekkiego, giętkiego tworzywa, którego właściwie mogło by nie być, bo pełni rolę estetyczną głównie i może mieć dowolną formę i kształty.
Po trzecie na pewno nie osiągnąłby maksymalnej prędkości z ładunkiem (choć w przypadku filmu jechali z górki ;), ale też nie straciłby jej zbyt wiele przy ładunku plastiku. Zaź żebyś miał lepsze wyobrażenie o mocy takiej zabawki zobacz to http://www.youtube.com/watch?v=wPm_DAeOZpQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones