PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 077
ocen
7,0 10 1 28077
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Zna ktoś podobne filmy z taką rozpierduchą ?

jaro1900

Bardzo podobny, niemal identyczny jest Dredd.

http://www.filmweb.pl/film/Dredd+3D-2012-504129

ocenił(a) film na 7
jaro1900

Oldboy - nie jako całość, ale jest jedna taka kilkuminutowa scena...

jaro1900

"Jaro z drągiem w pogoni za pociągiem" :D

ocenił(a) film na 10
trybek11

włączyłem a tam facet w łódce :D

ocenił(a) film na 9
jaro1900

Polecam Sedziego Dreeda. :)
Transporter też podobny.

ocenił(a) film na 9
jaro1900

Jeszcze przypomnialem sobie o...
"300" i "ONG BAK"

ocenił(a) film na 10
TCWolf82

oglądałem dość dawno

ocenił(a) film na 6
jaro1900

http://www.filmweb.pl/film/Obro%C5%84ca-2005-110795
"Obrońca" ;) polecam ten tajlańdzki film szczególnie bo zostawił miłe wrażenie na mnie.
Hmm - opis filmu wygląda tak - "Wojownik Muay Thai wyrusza do Australii, by odzyskać skradzione słonie."
I wtedy nie licząc scen gdzie jest pokazane przywiązanie tajlandczyków do tych dużych zwierząt to juz zostaje praktycznie sama totalna rozpielducha, a najlepsza best sceną ever dla mnie w tym filmie jest ta w której bohater jest już w australii i wchodzi do jakiegoś budynku (sam nie mam pojęcia o co chodziło tam xD) i z miejsca wykrzykuje "gdzie są moje słonie?" po czym podchodzą do niego ochroniarze tego budynku i próbują uspokoic by sie nie darł w publicznym miejscu i wszystko pewnie byłoby dobrze gdyby nie fakt, że australijscy ochroniarze nie rozumieją tajskiego przez co wynika rozpierducha hahah best scena ever ;)

ocenił(a) film na 10
zaiebiaszczy

oglądałem daj coś takiego co nie ogladałem :)

ocenił(a) film na 6
jaro1900

blade I czy II są dobre, 14 ostrzy, człowiek pies, 13 dzielnica, dom latających sztyletów, Hero(2002), Equilibrium, ogólnie rozpierduchy wart szukać po tych nie wiadomo jakich koreańskich produkcjach bo i tak wszystko już jest z Tajwanu albo z Chin, nie głupie rzeczy tam robią

ocenił(a) film na 10
jaro1900

ogladnij sobie filmy z Toonym Jaa xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones