PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 168 031
ocen
8,0 10 1 168031
7,5 36
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

Komedia???

ocenił(a) film na 8

Jak można zakwalifikować ten film jako komedię?
No chyba że kogoś śmieszy autyzm...

Film genialny!!!

ocenił(a) film na 8
jacuso

Film ogólnie jest dramatem, ale zawiera sporo zabawnych scen. Stąd też komedia obok.

ocenił(a) film na 9
Troublesome

czy to, że występuje autystyk, tzn, że nie może być śmieszne? Na tym właśnie polega dyskryminacja - odmawiamy osobom chorym bycia śmiesznym, bo tego wymaga źle pojęta poprawność polityczna. Przy niepełnosprawnych bądźmy poważni i nadęci bo i tak w życiu już wystarczająco nacierpieli...Ja się przy filmie śmiałam, więc nie rozumiem dlaczego nie miałaby to być komedia.

ocenił(a) film na 8
wiola2006

Oczywiście zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o to, że przy ludziach chorych powinniśmy zachowywać pogodę ducha, optymizm, pozytywne uczucia. Ale jeśli chodzi o ten film to ręce mi opadły gdy zobaczyłem go na liście top 100 w kategorii KOMEDIA. Tak ze szczerej ciekawości spytam: które sceny były takie śmieszne? Ja śmiałem się z dwóch, ale jedna z nich była dla mnie zabawna z powodu osobistych skojarzeń.

ocenił(a) film na 7
traszka111

film na wysokim poziomie, interesuje mnie autyzm - znacie filmy o tej tematyce? jest jakiś który przedstawia problem jeszcze w lepszy sposób?

ocenił(a) film na 8
sylwunia0807web

Wpisz w Wikipedii hasło Autyzm dziecięcy. W spisie treści jest: 7.4 Filmy o autyzmie

sylwunia0807web

Jest dokument o głównym bohaterze, którego odtwarzał D.H.

ocenił(a) film na 9
jacuso

Komedia, to jeden z gatunków dramatycznych.
W przypadku tego filmu, ta kwalifikacja jest jak najbardziej uzasadniona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones