PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543592}
6,4 5 026
ocen
6,4 10 1 5026
Rampage: Szaleństwo
powrót do forum filmu Rampage: Szaleństwo

Ja odebrałem ten film jako karykaturę USA sceny przy śniadaniu każdy się usmiecha ale nikt nikogo nie rozumie "szczera" dwuznaczna przyjaźń Billego i Evana czy scena w zakładach BINGO akurat ta bezcenna ,każdy ten film odbiera inaczej jedni na 5 drudzy na 10 ja jestem pośrodku zależy czego się od tej produkcji oczekuje pomysł dobry realizacja w porządku natomiast praca kamery mocno przeciętna...

flisek1987

Film nie ma za grosz logiki, co nie zmienia faktu że jak się tak patrzy na te tępe wyrzynanie społeczeństwa to aż wesoło się robi, co nie zmienia faktu że ludzie dzisiaj są szarzy i bez jaj a jak zrobisz coś innego to zaraz pojawi się to na wykresie systemu. Nie ma szans na taki szczyt głupoty (Chyba że jesteś rapującym murzynem obwieszonym złotem XD). Sama logika filmu jest tak tępa że nie ma skali do określenia tego depilizmu, choć mogę przyznać postacie zachowaniem czasem dają poczucie realizmu ale tylko do kolejnej minuty bo potem to mija. A motyw który leci gdzieś tam w tle o tym co to ludzie złego nie robią, tylko pogłębia psychodele filmu. Sam film u-głupia oraz ośmiesza tematykę kontroli społeczeństwa. Filmu nawet nie ocenie, bo mam obawy że jak ktoś zobaczy co oceniałem to uzna mnie za gimbusa, bo chyba do takich miał trafić ten film (i do fanów GTA XD).

Grzybu111

Poprawka, napisałem film powinno być gniot.

Grzybu111

Powinni go puścić w TVP 1 o 20.00

IrishRa

To ty patrzysz jeszcze na to co puszczają w telewizji, ja już dawno sobie odpuściłem wole iść do kina czy nawet zassać z internetu film a jeśli chodzi o wiadomości to i tu też nie ma problemu, są źródełka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones