PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543592}
6,4 5 027
ocen
6,4 10 1 5027
Rampage: Szaleństwo
powrót do forum filmu Rampage: Szaleństwo

Gdy tylko usłyszałem w telewizji o maskarze w Norwegii od razu na myśl przyszedł mi ten film...Nie mieliście podobnie? Szok...

ocenił(a) film na 7
szkuciok91

Ja to samo,wlasnie obiecalem znajomemu info do tego filmu podczas rozmowy o Norwegii.

ocenił(a) film na 8
szkuciok91

Mnie się tak samo od razu skojarzyło. Podobieństwo jest uderzające.

szkuciok91

Dokładnie takie samo skojarzenie

ocenił(a) film na 7
Psycho_Daddy

Góra rok i będzie film o Andersie Breiviku

ocenił(a) film na 9
szkuciok91

Żeby tylko był dobry. Pomysł na film jest przecież konkretny, tylko trzeba ogarniętego reżysera, który to wszystko ładnie pomontuje. Szczerze mówiąc chętnie obejrzałbym czystą rzeź na faktach, coś w rodzaju wolnego kamerzysty ganiającego za plecami Breivika, żadnych przesłanek, pompatycznej muzyki, wyniosłych tekstów. Wolę harczenie ofiar, wrzaski konających i zakrwawione stosy ciał. Cholernie miła odmiana od tego holywoodzkiego syfu.

ocenił(a) film na 7
Warborn

Cóż...są gusta i guściki ale to co jest powyżej zalatuje mi jakimś fetyszem xd

ocenił(a) film na 9
szkuciok91

Szczegóły, szczegóły.
Sam powiedz. Nie chciałbyś w końcu zobaczyć czegoś KONKRETNEGO? Bez bzdurnej otoczki, czystą rzeźnię, oczywiście doskonale i szczegółowo wykonaną. Nie jakieś tam gore czy kino klasy Z, tylko do bólu realistyczne sceny schodzenia z tego świata. Fakt, niewielu by poszło do kin, ale w/g mnie takiego filmu po prostu brakuje (może nie akurat na temat Breivika, ale dobrze by się tu wpasował).

ocenił(a) film na 8
Warborn

Podobno bBreivik nagrał kamerą swoją masakrę. Może kiedyś wycieknie filmik do sieci i go sobie obejrzymy..

ocenił(a) film na 7
regal20

Serio, jesteście dziwni xd

ocenił(a) film na 8
szkuciok91

A no jesteśmy ;) Więc tak: robicie zrzutkę dla mnie na sprzęt, kupuję poradziecki arsenał i montuję wszędzie kamery, z których leci sygnał live, do tego kamera na hełmie lub na czołgu, ja zostaję największym sk-wysynem w historii kraju, a Wy macie swój wymarzony "filmik". Dobra, bez podniet - żartowałem...

ocenił(a) film na 9
Pyrogenus

Zanim cię tajne służby zwiną to sprawdź sobie historię Killdozera :p

ocenił(a) film na 8
Warborn

Sprawdziłem, trzeba przyznać, że Heemeyer poważnie zabrał się do budowy sprzętu. Szkoda tylko, że strzelał na postrach i rozwalał same budynki. Fajnie byłoby przerobić burmistrza na ketchup gąsienicami ;) Myślę, że gdyby u nas był swobodny dostęp do broni i ludzi stać by było choćby na zakup takiego Komatsu to kto wie... Warborn, znasz jeszcze jakieś ciekawe historie? Chętnie przejrzę, dzięki.

ocenił(a) film na 9
Pyrogenus

Na taką skalę niestety nie, było kilka o "samotnych mścicielach", ale nic wartego uwagi. A wracając do Killdozera, musisz pamiętać, że facet naprawdę nie chciał nikogo zabić. Ponoć jego ataki i burzenie budynków były tak zsynchronizowane, że nie ucierpiała nawet jedna osoba (po godzinach pracy, odpowiednia trasa, strzelanie w powietrze). Facet chciał się tylko zemścić za zrujnowanie mu życia i pokazać, że nie wolno być skur*wysynem dla innych. Bo ktoś w końcu pęknie i zrobi Rampage na poważnie ;)

ocenił(a) film na 8
Warborn

Tak, wiem - jak mi zapodałeś temat to go zbadałem dość dokładnie, nawet ściągnąłem sobie film "Killdozer" z 1974, z którego wzięto nazwę, chociaż film jest o czym innym (jeszcze nie oglądałem, tylko info przejrzałem), szkoda tylko, że Marv się zastrzelił, chociaż z drugiej strony jakby miał zapłacić te 7 milionów to byłaby dopiero załamka, do tego pewnie kilka lat odsiadki, bo "dzięki mediom" miałby pokazowy proces i dowaliliby mu "dla przykładu". Oglądam też filmy o seryjnych ale to temat na inną pogawędkę, pozdro.

ocenił(a) film na 6
Warborn

"Słoń" Gusa van Santa?

ocenił(a) film na 6
Warborn

No jak zrobią o nim film to tylko będzie zacierał ręce z uciechy....

ocenił(a) film na 6
szkuciok91

Nie - bo jeszcze nie widziałem tego filmu;-p

ocenił(a) film na 7
Mariusz_760301

obejrzyj i wróć:)

ocenił(a) film na 6
szkuciok91

Obejrzałem - faktycznie, ciekawe co na to Breivick

ocenił(a) film na 8
Mariusz_760301

A ma ktos cos na temat Brevrika jakies dokumenty ? co robil ? czym sie interesowal ? co jadl ? w co gral ? z kim sypial ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones