PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557360}

Randka z gwiazdą

StarStruck
6,1 24 558
ocen
6,1 10 1 24558
Randka z gwiazdą
powrót do forum filmu Randka z gwiazdą

Nie wiem co mnie bardziej wkurzało. Kiepscy aktorzy czy irytujący dubbing. Głowna bohaterka na silę chce udowodnić, że nie jest zainteresowana ową gwiazdą. Zbyt sztucznie to wszystko wygląda. Po czym z zniewalającą szybkością się w nim zakochuje. Chłopak udaje romantyka a okazuje się zwykłym dupkiem aż do końca filmu. Nie jest przekonujący ani ,,uroczy"..hmm sama nie wiem jak to nazwać. Po prostu powiem Żenada!!! Zwykła dzieciarnia. Chyba już wyrosłam z tego typu filmów.

ocenił(a) film na 3
clown_filmaniak

Niskobudżetowy gniot. Główna bohaterka irytująca,jej siostra chyba ma jakieś problemy a muzyka sprawia,że rzygam tęczą. Zgadzam się z tematem w 100%: Nie,nie i jeszcze raz nie!

ocenił(a) film na 1
clown_filmaniak

Najgorsza jest główna bohaterka, która ciągle krzyczy, wrzeszczy, na wszystkich się obraża i denerwuje, a była uśmiechnięta może ze 3 razy w ciągu całego filmu. Ja wiem już na pewno, że wyrosłam z tego typu filmów, ale wciąż mnie zastanawia, jak ktoś w ogóle mógł ją polubić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones