PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Najbardziej z nich rozbrajały mnie sowy żądne krwi, Fabuła też była ciekawa, w końcu cos
świeżego, a nie znów mięśniak kipiący zemstą, czy superheros dający po garach. Wiele
ciekawych smaczków, jak np LVP w pierwszej scenie. O jakości grafiki mógłbym mówić
godzinami, myslałem kiedyś, że taki ekspres polarny czy final fantasy to szczyt, ale Rango
bije je na głowę, z chęcią zobaczyłbym coś bardziej realistycznego na "tym silniku
graficznym" bo na prawdę, scena pogoni na tle zachodzącego słońca powalała. Failm
bardzo polecam, dobry humor, dużo ironii, cięte języki postaci oraz postać samego Rango...
po prostu brak mi słów.

DziaBaL

Popieram w całej rozciągłości. Film ciekawy, inny niż wszystkie.Nie rozumiem tak niskiej oceny dla tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Kanaha

Wiele ludzi widzi, a raczej szuka w nim kolejnej bajeczki z poukrywanym humorem a'la Shrek, albo po prostu czegoś bardziej dla dzieci ale okazało się niezbyt .. no nie było tego co dzieci by chciały, a film w rzeczywistości ( jak to napisałem w innym temacie) jednym wielkim kinematograficznym "eastereggiem" melodie, postacie, fabuła, miejsca, stroje, poukrywane ciekawostki, itd itp, to wszystko jest żywcem powyjmowane z innych filmów i tylko czeka aż się je wyłapie. Ja nie jestem jakimś tam wielkim koneserem, ale co miałem wyłapać to wyłapałem, natomiast mój kuzyn mały, który poszedł na to do kina jak na zwykłą bajeczkę był zawiedziony. Podejrzewam, że to jest właśnie powód niskich ocen filmu, brak znajomości widzów z innymi poukrywanymi produkcjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones