PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

bardzo specyficzny humor, dośc abstrakcyjny, chwilami makabryczny. Jesli lubisz filmy Tima Burtona ten ci się spodoba.

Film świetny ale aby go w pełni docenić trzeba miec ukończone 18 lat i BIEGLE znać angielski aby móc go obejżeć w oryginale.

Daję 7.5/10

zer

Dokładnie. Tylko w oryginale.

ocenił(a) film na 7
zer

też mi się skojarzył z "Gnijącą..." ale nie zachwycił ...skoro tak polecacie tą angielską wersję to chyba bedę musiał zobaczyć...
PS. w sumie większość o ile nie wszystkie produkcje pokryte dubbingiem warto obejrzeć też w oryginale - bo dubbing to nie tłumaczenie tylko mniej lub bardziej udana próba wrzucenia polskich słów tak żeby grały jako-tako z całością. ..zawsze byłem przeciwnikiem dubbingu :)

ocenił(a) film na 7
zer

Przeraszam bardzo, ale 2 miesiące temu skończyłem 13 lat. Film obejrzałem w oryginale i bardzo mi się spodobał. Podobały mi się nawiązania do wielu filmów. Także Depp jak zwykle w formie. Fabuła jest naprawdę ciekawa. Gdy pierwszy raz widzisz jaszczurkę myślisz sobie "Co? Cejrowski!?". Film naprawdę polecam, prawda, nie jest z gatunku animacji dla dzieci. Nie wiem czemu rodzice myślą, że jak animacja, to dla dzieci.

ocenił(a) film na 4
zer

No co ty? W filmie Burtona nigdy nie ma słonecznej pogody ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones