PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4497}

Reakcja łańcuchowa

Chain Reaction
6,2 15 456
ocen
6,2 10 1 15456
4,8 4
oceny krytyków
Reakcja łańcuchowa
powrót do forum filmu Reakcja łańcuchowa

Dobry nawet bardzo

ocenił(a) film na 8

Film troche dodany z efektami dosyc wciągajcym scenariuszem i przesłąniem wobec naszego wspólczesnego świata. W miare sie oglada i Keanu Reavs z Morganem Freemanem mozna polecic kazdemu.

ocenił(a) film na 8
Lokos_2

Byłaby to zwykła sensacja gdyby nie te role, chociaż Keanu (brawa, że nie zmienił swojego polinezyjskiego imienia do celów marketingowo-filmowych) to wtedy jeszcze nie była żadna gwiazda, jeszcze kilka dzieli go od Matrix-a i Adwokat Diabła.
Film nie jest wysokich lotów, ale jakimś dziwnym trafem bardzo mi się podobał i stąd moja mocno subiektywna ocena 8/10

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Bez przesady. Zagrał już wtedy w "Speed", który był wielkim hitem a przedtem w "Na fali", "Draculi" Coppoli i "Moje własne Idaho" a to był głośny i kontrowersyjny film, więc był dość znany. Tamtymi dwoma tylko umocnił swoją pozycję, ale nie opowiadaj że nie był żadną gwiazdą, bo w obsadzie jest wymieniony przed Freemanem, który wtedy był już na szczycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones