PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186358}

Rewolta

Land of the Blind
6,7 1 185
ocen
6,7 10 1 1185
Rewolta
powrót do forum filmu Rewolta

Nieco zakręcony, czasem można się pogubić, ale i tak dobrze się ogląda. Gra aktorów super, muzyka też fajna, ogólnie polecam. Podoba mi się to, że ciekawie pokazano tu przejście z jednej dyktatury do następnej.
Niegłupi film, który niestety przez wielu amerykańskich krytyków został zjechany. Ale nie ma się co dziwić i lepiej poczekać na opinie europejskich krytyków, którzy prędzej zrozumieją ten film.

Veda12

No tak, jeszcze zapomniałam dodać, że z tym gatunkiem(dramat) to nie do końca tak jest. To bardziej satyra niż dramat.

ocenił(a) film na 9
Veda12

Również moim zdaniem film jest bardzo dobry. Na pewno daje do myślenia. Muzyka pierwszorzędna.

Veda12

mi rowniez bardzo sie podobal. nic dziwnego, ze w stanach sie nie podobal, oni nie rozumieja pojecia dyktatury, to demokracja od korzeni.

ocenił(a) film na 8
filemoniasty

hahahahaha demokracja od korzeni??!!! ---->>> Stany Zjednoczone, gdzie krajem rządzi jakieś 200 najbogatszych rodzin?? dobre sobie

Film jest spoko, trochę przynudnawy, ale "oświeca nie oświetolnych" :)

Krótko mówiąc polecam, a przy okazji warto też obejrzeć "Drogę do Guantanamo". Pozdr :)

filemoniasty

Film jest dobry, a w stanach się nie podobał bo nie zdają sobie sprawy z dyktatury we własnym państwie a nie z powodu demokracji, bo ta ich początkowa demokracja przerodziła się sprytnie w dyktaturę.
Polecam film, warto obejrzeć i uświadomić sobie kilka istotnych wartości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones