PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155637}

Rh+

3,4 5 670
ocen
3,4 10 1 5670
Rh
powrót do forum filmu Rh+

wykonuje się w piwnicy nawalonym panienkom. Do tego zabiegu potrzeba miesięcy odpowiedniej kuracji i przygotowań, aby narząd przyjął sie u biorcy. Myślałam,że umrę ze śmiechu jak zobaczyłam profesjonalną lampę chirurgiczną w domku na mazurach wniesioną przez włamywaczy przez piwniczne okienko. Ogólnie film nudny, zero akcji i robią z ludzi takich debili jakbyśmy nie mieli zielonego pojęcia ani nawet zalążka wiedzy o medycynie i przeszczepach. Pomysł był dobry, ale Żamojda poprotu schrzanił robotę. Poza tym taka bajeczka, że.. Studenci rozbijający się furami, chyba,że tu chodziło o jakąś bliską rodzinę Kulczyka to rozumiem, ale przeciętny student jeździ autobusem albo rowerem.

użytkownik usunięty

widać, że lekarzem nie jesteś a i z biologią niewiele miałaś wspólnego. W nielegalnym handlu ludzkimi narządami usuwanie organów nie odbywa sie w idalnych, szpitalnych warunkach!! Dziwi mnie taka niska ocena na filmwebie. Wg mnie film ciekawy, trzymający w napięciu, z dobrym pomysłem i wykonaniem. Nie zaglębiam sie już w to ile prawdy z medycyny w nim jest, ale dobrze, że w Polsce powstają też takie filmy;)
Ps: ten film nie był o przeciętnych studentach

użytkownik usunięty

Wiesz jak odbywa się nielegalny handel ludzkimi organami? Porywa się ludzi i najpierw przetrzymuje w jakiś domach a potem wywozi do nielegalnych klinik i szybko pobiera się organ. Ty to wogóle pojęcia o tym nie masz, bo organ musi być przeszczepiony w ciągu kilku godzin, pobrany w sterylnych warunkach i natychmiast trafić do biorcy. Pacjent musi być zbadany i całkowicie zdrowy, żeby przeszczep się przyjął. Tak jak w tym filmie pokazano, to można jedynie części samochodowe przeszczepiać i nic więcej. Ty myślisz, że taki bogacz dał by sobie przeszczepić nerkę od osoby chorej na aids albo żóltaczką typu C, jest jeszcze wiele innych chorób uniemożliwiających pobranie chocby głupia grypa, to wszystko wpływa na przyjęcie się przeszczepu. Analizy krwi nie da rady zrobić w ciągu paru minut w piwnicy. Dla mnie film mało realny, robi z ludzi ciemniaków, którzy na niczym się nie znają. Moja kumpela pielęgniarka to płakała ze śmiechu, bo takiej bzdury dawno nie widziała. Jestem też ciekawa jak oni wnieśli te lampy przez piwniczne okienko może ty mi odpowiesz?

Z tego co ja pamiętam w filmie to Olka dawała nie swoje wyniki badań bo ćpała, no ale można ten wątek OCZYWIŚCIE pominąć :/
PozZDrO:*

użytkownik usunięty

yyaga- kompletnie się z Tobą zgadzam.Mam takie samo zdanie na temat tego filmu i to samo o nim myśle co Ty. Ten film jest chyba jednym z najgorszych filmów jakie powstały we wszechświecie.POZDRAWIAM :)
PS. Zapraszam na mojego bloga

ocenił(a) film na 9

Dla mnie film byl spoko. A wracajac do motywu z badaniami, to oni (jak mowili w filmie) mieli zrobione badania (w tym krwi) przed wyajzdem do pracy za granice. Tylko, ze nie wiedzieli czyje sa poszczegolne wyniki, dlatego "pobierali" krew od pozostalych osobnikow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones