PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 628
ocen
4,7 10 1 26628
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

uwielbiam the ring i japonski jak amerykanski (1 czesc oczywiscie amerykanskiego) jakby ktos wiedzial to prosze napisc z gory dziekuje:P

LeNa__

Ta część ma być jak The Ring 0 Birthday. Znów amerykanie odgapili od japończyków !

Cadaver

Poniekad to sa japonsc tworcy i nie odgapiaja od japoncow

Cadaver

co????????????????????????????????????? to to nie będzie duża Samcia? Hehehe, swoją drogą Ring 0 to było coś niesamowitego! Prawieże na tym umarłam ze śmiechu! Ten RobotDance Sadaczko to już było arcydzieło. Obawiam się, że Amerykanie to pominą i ona nie będzie tańczyć. A szkoda.;/

LeNa__

Nie wiem jak oni chca to zrobic przeciez historia samary jest zupelnie inna niz historia sadako.

Angie_6

W The Ring 2 amerykanie ułożyli własną fabułe różniącą się kompletnie od japońskiego Ringu 2, więc na pewno w tej części będzie identyczna sytuacja

Angie_6

To że historia samary i sadako jest zupełnie inna nie znaczy wcale że, amerykanie nie mogą zrobić remaku Ring 0, zmieniając niektóre sceny i dodając nowe.

Syaimaral_sama

Raczej tak nie zrobią, bo przecież nikt nie przyjąłby ośmioletniej dziewczynki do pracy w teatrze. Fajne by też było, jakby się okazało, że to nie Samara, ale jej duch zabijał ludzi. Że niby ona umarła (i nikt o tym nie wiedział) i ją złożyli do grobu, a jej duch z niego wyszedł i matka przechodziła obok studni i go zobaczyła, wystraszyła się i wrzuciła do studni, a później rzuciła się z klifu, bo uznała albo że jest groźna dla otoczenia bo zwariowała, albo że zabiła swoje dziecko (bo zwariowała naprawdę). Chociaż sama nie wiem...

The_Slayer

albo, że im się wszystkim wydawało i nie ma Samary. Albo najlepiej, że ona była spirytystyczna jak duchy na zdjęciach i tak naprawdę to w ogóle nigdy nie istniała... Nie no, żartuję. To by było rzeczywiście niezłe, ale taka Samarcia straciła by swój urok, a poza tym czy słyszałeś/aś kiedyś o duchu nagrywającym kasetki? Nie....

użytkownik usunięty
LeNa__

Taaa ciekawe jak oni to zrobią. W Ringu 0 to było bardziej możliwe bo w 1 części książki Ringu było o tym że uczęszczała do teatru - więtu wiadomo od czego zacząć? A jak oni TO zrobią? Będą pokazywać codzienne życie Samary?

ocenił(a) film na 4

Wydaje mi sie, ze beda to wydarzenia poprzedzajace wydarzenia z pierwszej czesci...zycie Samary, cierpienia jej matki i ojca, moze pokaza jak powstala kaseta..jak sie rozprzestrzenila itp.

użytkownik usunięty

Na jednym forum pisali, że Samara będzie występować w szkolnym przedstawieniu i zaczną ginąć ludzie. Zabij mnie, a nie powiem, bo nie pamiętam tego źródła, a teraz nie mogę znaleźć. Inna teoria mówi o jakichś nastolatkach znajdujących kasetę. Jedno nie wyklucza drugiego, może to być teraźniejszość przeplatana z przeszłością. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones