PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 910
ocen
7,6 10 1 28910
7,8 22
oceny krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

O ile fabularnie i wizualnie mnie nie zachwycił (a historia transwestyty z Transylwanii mnie nie urzekła), to od strony muzycznej prezentuje się całkiem nieźle. Piosenki "wpadają w ucho" (szczególnie fantastyczny utwór śpiewany przez Eddiego), są świetnie "zaśpiewane" i mają niezłe teksty. Gdybym jednak miał oceniać to dzieło za samą otoczkę fabularną i klimat...niestety, nie byłaby to zbyt wysoka ocena - raczej "5", może "6". Owszem Tim Curry zagrał jakby "rolę życia", ale uważam że jest wiele lepszych musicali w tym stylu - na przykład "Beksa" Johna Waters'a, utrzymana w równie pokręconej atmosferze, jednak niepozbawiona humoru, podobnie jak RHPC.

ocenił(a) film na 3

zgadzam się z założycielem wątku nie podoba mi się ten film zawiodłam się liczyłam na zdecydowanie więcej osobiście jestem zwolenniczką ''starego kina'' ale szczerze pierwszy raz trafiłam na taki gniot film jest po prostu bez urazy ''niemądry'' nie wnosi nic szczególnego do kina nie rozumiem zachwytu nad tym filmem nie urzekła mnie historia transwestyty -to po prostu tandetne tak jak cały ten film owszem Tim Curry znakomity piosenki także wpadają w ucho ale to zdecydowanie za mało na tak wysokie noty ten film pozbawiony jest sensu czyli najważniejszej cechy filmu początek dobry ale później tylko coraz gorzej szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones