PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 923
oceny
7,7 10 1 199923
8,0 29
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky

Dla mnie chyba najważniejszymi momentami tego filmu są :
1 Gdy Rocky chodzi w koło ringu , i mówi do promotora że na plakacie ma spodenki inne niż gdy wyjdzie na ring, on mówi że to nieważne , ważne aby dał show - To scena bardzo poruszająca wręcz widza ogarnia złość i rozpacz że główny bohater jest tak naprawdę nic nieliczącym się mięsem i maszynką do zarobku.
2 Przed walką gdy Rocky gada do Adrian, że nieważne czy przegra , jak wytrzyma i będzie stał na nogach to będzie wiedział że nie jest kolejnym dupkiem z okolicy. Wiedział że jest sam ale wiedział że jak da z siebie wszystko to będzie kimś dla samego siebie.

ocenił(a) film na 10
on995

Scena gdy Rocky wbiega na szczyt filadelfijskich schodów.

ocenił(a) film na 8
on995

Scena,gdy pierwszy raz odwiedza go Adrian ... :)

ocenił(a) film na 8
on995

Zdecydowania końcówka. Z ostatnich siła woła swoją kobietę,to było coś.

on995

Motyw ze spodenkami był wymuszony niskim budżetem filmu. W czasie kręcenia sceny walki Rocky miał inne spodenki niż na plakacie czego nie zauważono, wynikiem czego było dokręcenie wspomnianej przez Ciebie sceny. Wyjaśniono to w jednym z filmów dokumentalnych o Rockym.

ocenił(a) film na 10
Endrjus90

Co jest kolejnym dowodem na to, iż rewelacyjne sceny, a nawet całe filmy, powstają niekiedy przez przypadek:)
A żeby trzymać się tematu mogę jeszcze dorzucić scenę w której Rocky próbuję pouczać Marie. Ale takich genialnych scen jest w tym filmie cała masa. Mój nr 1 to oczywiście rozmowa z Adrian w nocy przed walką.

ocenił(a) film na 10
on995

Scena na lodowisku... bo to spowiedź obojga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones