PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 927
ocen
7,7 10 1 199927
8,0 29
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky

2 kwietnia w środę o 20:00. No i dobrze, bo ostatnio w TV było za mało Sylvka.

dominik1989

A informujesz o tym ponieważ?

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Ponieważ będzie w TV :P. I jest to mój ulubiony film a forum jest dostępne ogólnie dla wszystkich :D
http://www.filmweb.pl/user/dominik1989/blog

dominik1989

Jeśli jest to Twój ulubiony film, to nie powinieneś aż tak się cieszyć z powodu emisji tegoż w TV z lektorem i reklamami.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Mi lektor i reklamy nie przeszkadzają:). Może jakbym się urodził w czasach, kiedy były tylko 2 programy i nie było reklam podczas filmów to pewnie by mi to przeszkadzało. A tak to reklama jest dla mnie jak chleb powszedni. Bardziej mi przeszkadzają filmy z polskim dubbingiem. Sylvester Stallone z Polskim dubbingiem to nie to samo.

ocenił(a) film na 7
dominik1989

No właśnie, nie rozumiem co wszyscy mają z tymi reklamami... I tak warto zrobić sobie przerwę bo jak jest dłuższy film to ciężej o koncentrację chociażby...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

No właśnie ja zazwyczaj oglądam seriale. Bo filmy są za długie. Oglądam tylko filmy z Sylvestrem Stallone i z niektórymi aktorami, których lubię, I dłużej można delektować się filmem z ulubionym aktorem.Nie wiem, czemu ale tylko filmy z Sylvestrem mnie wciągają.

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

TV6 będzie dawała 1 dzień wcześniej niż Tv4 1 kwietnia, ale dopiero o 23:35

ocenił(a) film na 7
dominik1989

To będzie podobnie jak było jesienią z tym że wtedy tylko tv4 robiło powtórkę kilka dni pózniej...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Bo wtedy jeszcze TV4 i TV6 nie należały do Polsatu. I od tamtej pory TV6 daje pierwsza np., seriale a potem TV4. A w tym przypadku Rockiego a potem TV4 następnego dnia tylko, że tym razem o lepszej godzinie:). Ja obejrzę 2 razy :)

ocenił(a) film na 7
dominik1989

Mnie tam jedna emisja w tygodniu wystarczy... co innego było jesienią bo akurat wtedy cieszyłem się że dają powtórki bo nie zawsze mi pasowało...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Ale chodzi o to,żeby ta przerwa była wtedy,kiedy ja mam na nią ochotę.Dlatego nigdy nie oglądam filmów na żywo tylko nagrywam.

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

Też nie oglądam filmów na żywo...

marcin261287

teraz z reklamami nie ma żadnego problemu
kiedy film się zaczyna wystarczy włączyć pauze
przeznaczyć pół godziny na zrobienie kanapek, zajście do sklepu po piwo itp.
a potem podczas seansu można reklamy przewinąć
i po problemie

matimat17

Albo nie oglądać filmów w TV, co jest najlepszym rozwiązaniem.

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Nie jest to dobre rozwiązanie bo w tv jest dużo filmów,których nie ma na torrentach...

Znawca kina

Może tylko mało popularne alternatywne produkcje.

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Ja nie dziele filmów na popularne i mało popularne tylko na dobre i słabe.

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

Skoro tak to niestety raczej jesteś w mniejszości... dziś zdecydowaną większość ludzi interesuję najbardziej to co nowe i to co zrobi znany reżyser, wystarczy zobaczyć na popularność tegorocznych nowości...

ocenił(a) film na 8
dominik1989

Niedawno,czyli około pół roku temu dawali wszystkie części więc to trochę za szybko a poprzednio pamiętam,że trzeba było czekać kilka lat więc niech oni to jakoś trochę wypośrodkują bo przesadzają raz w jedną a raz w drugą stronę...

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

Jak już kupili to chcą wykorzystać na maxa pewnie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones