PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 941
ocen
7,7 10 1 199941
8,0 30
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky

ROCKY 183

ocenił(a) film na 10

Dopiero 183 w rankingu światowym - śmiechu warte

ocenił(a) film na 10
rockyb_fw

i spada nizej..coz dramat sportowy to nie najpopularniejszy gatunek

użytkownik usunięty
sharky86

Nie tylko ten film spada w rankingu, również wiele innych naprawdę świetnych filmów.

użytkownik usunięty
rockyb_fw

To jest wstyd dla tego portalu, jak film tak kultowy, nagrodzony 3 oscarami może mieć tak niską notę. Szkoda gadać:(

ocenił(a) film na 8

Rocky jest dla mnie A R C Y D Z I E Ł E M .... i to mi wystarcza :)

rockyb_fw

Nie jest to zły film, ale jest dużo, dużo lepszych od niego i wyższa pozycja Rockyego spowodowałaby spadek tych lepszych pozycji;] Imo zasłużone miejsce w rankingu.

ocenił(a) film na 10
rockyb_fw

Dla mnie te rankingi są gówno warte. Rocky jest z pierwszej piątce moich ulubionych filmów :)

ocenił(a) film na 10
sza_wi

Absolutnie jeden z najlepszych filmów w historii kina. Legenda, wspaniałe aktorstwo,scenariusz, scenografia, reżyseria i niezapomniana muzyka. 10 bez dwóch zdań.

Rudolfo

200!.szlak mnie zaraz trafi!.I pomyśleć że taki,,PAMIĘTNIK'',gówniane badziewie dzięki fenomenalnej ocenie kobiecej widowni,trzyma się pazurami w top-100.

użytkownik usunięty
alcapone1973_filmweb

Zgadza się ,,PAMIĘTNIK'' to straszliwe gówno które nie umywa się do Ruocky'ego

użytkownik usunięty

manypakiao7 chyba zawszę muszę się z Tobą zgadzać :)

użytkownik usunięty

żółwik

ocenił(a) film na 10

No cóż. W tych czasach popularnym gatunkiem są te wampirki nie wampirki. Szkoda gadać. 'Rocky' jest po prostu moim zdaniem arcydziełem, to piękny film, który warto obejrzeć. A ten ranking jakoś mnie nie interesuje:)

ocenił(a) film na 10
rockyb_fw

Sam jesteś śmiechu warty :P To jeden z najlepszych dramatów jakie widziałem.

użytkownik usunięty
canderous

Chyba, źle zrozumiałeś temat, autorowi chodzi, że dopiero na 183 miejscu, a nie że aż na 183 miejscu. Ale zgadzam się z Tobą, że to najlepszy dramat jaki widziałem. U mnie zawsze wśród 10 najlepszych filmów jakie widziałem.

rockyb_fw

Rankingi FilmWebu są o dupę rozbić. Radzę na nie nie zaglądać ;) Nie od dziś wiadomo, że tutaj 10/10 daje się byle badziewiu, który ledwo wlazł do kin, nie rzadko jakiś psychofan tworzy tzw. multinkonta, byleby tylko jego ulubiony film był w pierwszej setce. Taki sam syf, a nawet większy, jest w rankingu seriali. Rada na to jedna: nie patrzeć na nie ;)

ocenił(a) film na 10
Szata_Dejaniry

Zgadzam się z tobą w stu procentach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones