PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34306}

Romans

Romance
6,1 39
ocen
6,1 10 1 39
Romans
powrót do forum filmu Romans

zdecydowanie zbyt duzo jest mydla w dialogach, ktore sa naprawde fatalne. scenariusz jest oparty na sztuce, moze to dlatego. w kazdym badz razie, ciezko jest ich sluchac, nawet przez 80 minut. w dodatku jedyna osoba posiadajaca tu osobowosc jest gg. niejaki gordon zginal w jej cieniu, stad ich romans stal sie pozbawiony emocji. nie wiem czemu nie udalo sie pozyskac g. coopera do roli toma. moze on bylby w stanie prowadzic gg. jezeli ktos wogole mogl prowadzic gg?
jak wspomnialem fabula bazuje na sztuce, wiec film jest mocno teatralny. niewiele sie tu dzieje, stad marnosc dialogow rzuca sie momentalnie w oczy. jest to naprawde zaskakujace i nie do konca zrozumiale, poniewaz dialogami mozna bylo ten film wygrac. tymczasem dosc spora klapa. nie dziwi mnie, ze film jest mocno zapomniany.
podobienstwo do innych filmow z gg rzuca sie niemalze od poczatku w oczy. i prawde powiedziawszy nie wiem czy mam ochote kontynuowac odkrywanie kolejnych jej filmow, tylko po to bym mogl sie na nia napatrzyc. tylko dla niej warto ten film zobaczyc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones