PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1083}

Romeo musi umrzeć

Romeo Must Die
6,8 35 418
ocen
6,8 10 1 35418
6,0 2
oceny krytyków
Romeo musi umrzeć
powrót do forum filmu Romeo musi umrzeć

Właśnie skończyłem oglądac ten film i muszę przyznac, że troche się zawiodłem. Faktem jest, że oglądając film akcji nie powinienem przyglądac się zbytnio fabule, ale momentami jest ona tak nielogiczna, że zęby bolą. Na przykład czy może mi ktoś wytłumaczyc, dlaczego Mac zabił Colina, bo mnie jakoś stwierdzenie że " w wojnie domowej zawsze uszą byc ofiary " nie przekonuje. Fakt zabicia Po przez Kaia też jest wytłumaczony w sposób niezbyt inyteresujący, ja osobiście tego wątku również nie zrozumiałem. Że niby w jaki sposób miał ich wydac Rothowi? Możliwe, że nie znam odpowiedzi na te pytania, ponieważ nie oglądałem zbyt dokładnie, ale chętnie poznałbym odpowiedzi na te pytania. Może to przekonałoby mnie trochę bardziej do tego filmu. Ogólna ocena 6/10, za muzyke, niektóre sceny walki i piękną Aalyahie ( czy jak to się tam pisze :) ). Pozdrawiam i czkam na życzliwą odpowedz co do moich pytań :)

ocenił(a) film na 8
Don_Corleone

Wyjaśnienia intrygujących Cię kwestii ja bym raczej się doszukiwał w tym, że Po umówił się z Colinem w klubie u Silka w celu przedstawienia temu drugiemu jakiegoś rozwiązania odnośnie narastających sporów na linii grup kontrolujących nabrzeże.
Mac będąc w zmowie z Kai'em zapewne zwietrzyli, że ze strony synów swoich pracodawców istnieje poważne ryzyko dla zerwania interesów z Rothem i dogadali się, że każdy sprzątnie w swoim ogródku. Jak dla mnie to ma ręce i nogi, choć faktycznie cytowany przez Ciebie dialog Mac'a może być niejasny.

Ech, im częściej oglądam ten film tym bardziej żałuję że jej już nie ma ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones