PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 453
oceny
7,5 10 1 61453
7,0 12
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

Ledwo co wytrwałem do końca tego "dzieła". Podobał mi się najbardziej w nim pościg jadąc pod prąd, był niezły. W połowie filmu, po części chyba z nudów, straciłem w znacznym stopniu wątek i potem wszystko mi się zlało w jeden wielki chaos. Ciągle tylko ktoś do kogoś strzelał albo gonił, a emocji w tym żadnych. Oprócz drętwego scenariusza nie powaliła mnie też gra aktorska. Jean Reno zdecydowanie za mało wykorzystany, nie miał żadnych ciekawych kwestii, był jakiś nijaki, wycofany. De Niro był nawet dobry, choć daleko mu było do swych największych aktorskich osiągnięć. Najbardziej działała mi na nerwy Natascha McElhone swym udawanym akcentem irlandzkim i ogólnie drewnianą mimiką. Dialogi w filmie były nieciekawe, nie było żadnych fajnych tekstów do zapamiętania. Ogólnie kicha.

ocenił(a) film na 9
MrNickSlaughter

jak ktos traci watek w prostym filmie akcji to raczej jego opinia jest bezuzyteczna

ocenił(a) film na 4
januszek324

Film jest nudny i zagmatwany, a ty nie bądź taki mądry bo głupich zabraknie.

januszek324

W takich filmach właśne najłatwiej stracić wątek.
Dzień po zobaczeniu transformersów zapomniałem o czym był. Ale to chyba nie jest powód do narzekania.

ocenił(a) film na 6
MrNickSlaughter

racja, film nudny niesamowicie jak na kino akcji
ratują go jedynie fantastyczne sceny pościgów i obsada

zapomniałbym o motywie z walizką, ewidentnie skopiowany pomysł z innych scenariuszy, chociażby Pulp Fiction

MrNickSlaughter

To jest ta słynna scena kiedy jadą pod prąd??????????
Podobno wydali na nią dużo kasy.

ocenił(a) film na 6
Sparow5

Ścigają się i ścigają, a wieje nudą jak diabli.

ocenił(a) film na 6
eternal_champion

Ten ostatni pościg był zdecydowanie za długi... Niestety więcej spodziewałem się po filmie z taką obsadą.

ocenił(a) film na 4
MrNickSlaughter

Nic dodać, nic ująć. Jestem świeżo po seansie i myślę dokładnie to samo. Spodziewałam się czegoś więcej ze względu na De Niro i Reno.

Juliene

Może za bardzo skupiłaś się na De Niro i Reno, a za mało na fabule ;)

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Lubię tych aktorów, ale nie sądzę, żebym to na nich się skupiła, zamiast na filmie ;)

Juliene

A ja sądzę, że tak właśnie było :P

marcin261287

tez tak mysle, ze sie pogubila, a ten film ma niestety scenariusz, nie tak jak te nowe - wspolczesne i trzeba niestety sledzic uwaznie :)
nie wiem co moglo by byc lepiej odnosnie De Niro i Reno, wszystko bylo jak trzeba.

użytkownik usunięty
MrNickSlaughter

Baznadziejny film i tyle. Aktorzy się nie popisali, a od pewnego momentu ma się wrażenie, że twórcom się pomysły skończyły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones