PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017590}
6,2 1 094
oceny
6,2 10 1 1094
6,9 25
ocen krytyków
Roving Woman
powrót do forum filmu Roving Woman

Nie wiem właściwie dlaczego, ale film mi się podobał. Nie jest to kino wysokich lotów, raczej z tych niskobudżetowych produkcji, przy których istnieje możliwośc, że mogą się nie udać. Bardzo lubię kino drogi i choć trudno ten film porównywac z ''Easy rider'' chociażby, z genialną rolą Jacka Nicholsona, to jednak film broni się niespiesznym tempem i klimatem, a to w kinie lubię.
Tym bardziej zdziwiło mnie, że takie kino z polskim udziałem powstaje w USA, które kojarzą mi się raczej z wszechwładną komercją. Z drugiej strony niepokoi fakt, że w Polsce twórca nie znalazłby sponsorów, bo tutaj produkuje się najchętniej gówniane komedie romantyczne albo wzniosłe kino historyczno-spoleczne. Rzadko jest miejsce i kasa na coś ''po środku''. Brakuje mi takich klimatycznych filmów ''o niczym''.

ocenił(a) film na 8
Stefan_Zyskowski

Wbrew pozorom w USA powstaje bardzo dużo takich filmów - cały festiwal Sundance jest im poświęcony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones