PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34294}

Rozrabiaki w Waszyngtonie

National Lampoon's Senior Trip
6,9 2 858
ocen
6,9 10 1 2858
5,7 3
oceny krytyków
Rozrabiaki w Waszyngtonie
powrót do forum filmu Rozrabiaki w Waszyngtonie

Extra!!!!!!!

ocenił(a) film na 9

Genialna komedia, i z tego co wyczytałem w innych postach nie jestem odosobniony w tej opinii. Widziałem ten film już wiele razy, lecz za zawsze śmiałem się do łez:) właśnie obejrzałem go po raz kolejny i znowu poprawił mi humor. Nie ma sensu się rozpisywać, ten film jest po prostu kapitalny!!!plus bardzo fajne muzyka, w kategorii komedii daję z czystym sumieniem "dyszkę".

użytkownik usunięty
PitSmokinShit

No to macie kolejnego do paczki, bo i również wg. mnie to jedna z najlepszych komedii historii kina! Ukazywane w tym filmie postacie są barwne i ekscentryczne, zwariowane i "żyją młodzieńczym klimatem", że tak to nazwę. Ale i tak najlepszy był chyba koleś z manią Star-Treka HAHAHA

ocenił(a) film na 10

zajebisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
joshua_5

Film wprawdzie trochę prostacki i buracki, ale niesamowity, jutro na tvn7, mam nadzieję, że moje otoczenie będzie mi przychylne i tym razem film zobaczę...

ocenił(a) film na 9
TheChrapak

Świetna komedia która oglądałem niezliczona ilośc razy i dalej bym oglądał. a Miosky poprostu niszczy system hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones