PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 475
ocen
5,2 10 1 25475
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

Jak można było skopać tak świetną książkę?! W trakcie seansu myślałam, że się popłaczę z
żalu, że zrobili z tego taką szmirą. Pominęli ogrom wątków, niektóre strasznie spłycili -
ogólnie ten film poza tematem przewodnim jakim jest winorośl nie ma nic wspólnego z
dziełem Smitha. Naprawdę spodziewałam się, że zrobią coś ekstra po przeczytaniu książki -
a spotkało mnie jedynie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 6
altaire89

a gówno mnie obchodzi książka to portal o filmach i ludziach co oglądają filmy a nie kujonach czy profesorkach co czytają książki !
zapisz się do kółka czytelniczego i tam wygłaszaj opinie

bosikxxx

wiesz może czym jest 'dobre wychowanie' bosikxxx?

ocenił(a) film na 3
Szajlo

bosikxxx to mój idol. Próbka jego wypowiedzi poświadczyła o poziomie iq idącym w parze z rozmiarem noszonego obuwia.

bosikxxx

Książki czytają normalni ludzie potrafiący korzystać z mózgu. Po Twojej wypowierdzi widać, że Ty nie masz o tym pojęcia.
A porównywanie filmu do książki na podstawie której powstał... To rzeczywiście skandal ;]

ocenił(a) film na 6
altaire89

to portal o filmach a nie książkach poza tym wystawienie oceny 1 bo jest nie podobna do książki to już świadczy o danej osobie poza tym są gorsze filmy i co wtedy im dacie??????????
Szczerze mało osób znam co czytają książki moją młodszą siostrę 16 lat i moją mamę i tyle reszta moi znajomi nie czytają wiec niewielki procent osób czyta książki na to wychodzi! Chociaż ja nalezę do osób korzystających zżycia nie zamulam w 4 ścianach wiec nie wiem może spokojniejsze osoby czytają książki albo młodzież jak moja siostra która jeszcze nie poznała pełnego uroku życia

Tak kujony i profesorki czytają ja wole wyjść na dwór po robocie i się zabawić niż czytać książki!!!!I i nie uważam się za nieinteligentnego!

ocenił(a) film na 1
bosikxxx

Widać czytanie książek stało się przywilejem inteligencji i sfer wyższych wnioskując po Twojej wypowiedzi. Ledwo zrozumiałam jej sens, ponieważ w ogóle nie potrafisz używać znaków przestankowych. Tego między innymi uczą książki - poprawnej polszczyzny. Kultura osobista jest czymś ważnym i cenionym przez innych.

W sumie to na polemikę z Tobą szkoda czasu, nerwów i sił, a więc życzę szczęścia w życiu i mniej stresu na co dzień. ;-)

ocenił(a) film na 6
altaire89

inteligencji............
nie dziękuje nie chcę należeć w takim razie do inteligencji jak wy to tam nazywacie, jak mam być inteligentem i spędzać dziennie codziennie kilka godzin w 4 ścianach czytając nie dzięki
a co do tych znaków od najmłodszych lat robię błędy ort i robił będę dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones