PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 479
ocen
5,2 10 1 25479
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny
Kacper_1984

tylko dziwne że drze mordę jakby go bolało skoro stracił czucie w nogach : D

sangreal

Ja to kiedyś juz oglądałem. Coś jeszcze będzie hardcorowego z tą blondi :)

ocenił(a) film na 3
Kacper_1984

chodzi ci o moment który właśnie leci?:>

ocenił(a) film na 4
Kacper_1984

Ten film jest totalnie do kitu, rzadko kiedy oceniam film tak jednoznacznie ale no kurde... Jak ktoś lubi oglądać rżnięcie nogi na żywca to ma coś nie tak z głową, albo <15 lat, pozatym w tym filmie NIC nie ma, plusem jest to że trwa troche ponad godzine, a nie np 2.

Shadow_4

Ja tam scenarzystą nie byłem ;)
127 H jest lepszym filmem ale ten na niedzielny wieczór przed nowym tygodniem jak znalazł ;)

ocenił(a) film na 6
Shadow_4

shadow dlaczego uważasz że jak ktoś lubi oglądać rżnięcie nogi na żywo to ma poniżej 15 lat ?
ja lubię w horrorach aspekt ''rżnięcia nogi na żywo'' a mam 25 lat tyle ze w tym filmie z tą nogą wcale nie jest kontrowersyjne jest bardzo słabe więc prawdziwy miłośnik horroru nie będzie się upajał tym widokiem

obejrzyj serie guena pig a potem się zastanów nad tym co piszesz szybko się przekonasz ze rżnięcie nogi wcale nie jest dla małolatów

bosikxxx

Ale nie ma co popadać ze skrajności w skrajność. Bo moim zdaniem te wszystkie snuffy, Augusty Undergroundy itd. to na prawde filmy dla zwyrodnialców i masochistów...

ocenił(a) film na 4
bosikxxx

Po prostu uważam że trzeba być chorym aby lubić takie rzeczy, sory dla mnie widoki tego typu są raczej ohydne, ale jestem to w stanie przyjąć, gdy film ma coś więcej do zaoferowania, klimat, historie, fabułe, ale takie coś? Równie dobrze "amatorzy" tego typu wrażeń mogą w internecie oglądać filmy z egzekucji przeprowadzanych maczetą na "niewiernych", to jest mniej więcej taki poziom "rozrywki"

ocenił(a) film na 6
Shadow_4

właśnie filmy w internecie z egzekucji mi się nie podobają wole filmy typu ''snuff'' dlatego ze to film kontrowersyjny ale zawsze film.

kacper nie jestem ani zwyrodnialcem ani masochistą jestem normalnym człowiekiem praca,imprezy itd ale lubię obejrzeć takie filmy

bosikxxx

To nie było bezpośrednio skierowane do ciebie, tak ogólnie się wyraziłem kogo "bawią" takie filmy jak AU (3 części). Takie filmy z miejsca mają u mnie 1 gwiazdke... bo mniej się nie da.

ocenił(a) film na 6
Kacper_1984

ale kacper nie możesz negować i dawać oceny nieadekwatnej do filmu.Szufladkowanie filmu stawia cię w złym świetle bardzo złym a ocena 1 nie jest przeznaczona dla ludzkiego widzi mi się ani dla filmu typu stuff tylko dla dzieł które na to zasługują np ''megapirania''
więc na przykład jak oglądasz jakiś mocniejszy film a np jest świetnie zmontowany aktorzy świetnie ''udają'' no to gdzie tu 1??????

a niestety osoby które nieobiektywnie oceniają się nie liczą :) Musisz zacząć oceniać cały film a nie kierować się wedle gustu ;)
Tak mi się wydaje że filmy wszyscy powinniśmy oceniać sprawiedliwie

bosikxxx

Moje oceny prawie zawsze adekwatne są do "zawartości" filmu.
Ty mi mówisz o szufladkowaniu a ja ci powiem coś innego... chorzy ludzie często nie wiedzą, że mają problem.
Kręcenie filmów o takiej tematyce (o których mowa wyżej) jest złe, a nawet nie chce wiedzieć, jaką satysfakcję można mieć takie rzeczy oglądać. Nie rozumiem po co gloryfikować filmy dla "poj***ów" za jakiś tam montaż, który przy takim "seansie" nie ma żadnego znaczenia.
Więc zamiast mnie pouczać jak mam wystawiać oceny, zajmij się lepiej sobą.

ocenił(a) film na 6
Kacper_1984

jednak ludzie kręcą takie filmy i wychodzą one na światło dzienne i nie nazwał bym ich chorymi maja taki gust twórczy :)
mi się takie filmy podobają ale to kwestia mojego gustu a w kwestii gustu lepiej nie dyskutować bo choćbyśmy jak się starali i tak się nie dogadamy :)

natomiast moje zdanie jest takie ktoś kto chce oglądać mocne filmy ma do tego prawo i niech je ogląda a kogo takie filmy niesamczą czy przerażają niech po prostu nie ogląda i już

Shadow_4

co ma piernik do wiatraka? Jak ktos ma powyzej 15 lat i oglada filmy z takimi scenami to juz ma cos nie tak z glowa?

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

ale mi mocne ;)

Kamila186

Raz, że wcale nie mocne (chociaż to zależy oczywiście od stopnia wrażliwości), dwa, że słabo zrealizowane. Nie przepadam za takimi półśrodkami w horrorach. Jak już ma być gore, to niech to będzie faktycznie gore, a nie jakiś teledysk ucięty w połowie "bo się nastolatki przestraszą".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones