Knights of Badassdom

1 godz. 26 min.
5,2 4 019
ocen
5,2 10 4019
1 894
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":557497,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Knights+of+Badassdom-2013-557497/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Rycerze (nie) na niby
  • W filmie udało się zgromadzić bardzo fajną obsadę... to raz. Dodatkowo temat żywych RPgów nie jest często eksploatowany .. to dwa. Trzeciego punktu niestety nie wymienię. Film momentami cieszy a najbardziej smuci mnie szyta na miarę forma. Mam wrażenie że punktem startu były larpy, następnie producenci stwierdzili że mamy na to 250 tysięcy dolarów i do tej kwoty dobrano aktorów i tak sformatowano scenariusz aby się zmieścić w budżecie. Mam olbrzymie poczucie niedosytu. Cały film jest króciutki a fabułą można by obdzielić odcinek serialu s-f. W filmie widać to podkręślenie kultury fanów fantasy, staranność w przygotowywaniu strojów, wypowiadaniu kwestii, inscenizowaniu bitew i to jest fajne bo wiele osób nie zetknęło się nigdy z taką formą spędzania wolnego czasu, która jest warta promocji i uwagi. Całość niestety słabo wykorzystuje ten temat i zamiast odgłosu rogu zwycięstwa rozlega się świst gwizdka.

  • OmniModo ocenił(a) ten film na: 6

    6man Ładnie ujęte, prawdziwa recenzja w kilku zdaniach. Film zaczął mnie ujmować (chociaż nie lubię gier RPG) , ale sama realizacja zaczęła rozczarowywać gdy za bardzo poszła w stronę parodii filmów grozy ... ostatecznie wyszedł z tego zbytni miszmasz, no i poczucie niedosytu (jak słusznie zauważyłeś).

  • 6man Trzeci punkt to super muzyka :D