PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3625}

Rzeka życia

A River Runs Through It
7,1 13 552
oceny
7,1 10 1 13552
7,0 5
ocen krytyków
Rzeka życia
powrót do forum filmu Rzeka życia

Piękny film

ocenił(a) film na 10

Trzeba sie wczuć aby zrozumiec ten film film moze sie wydawac przynudnawy z powodu wolnej akcji i dialogów ale tu nie o to chodzi w tym filmie chodzi o przekaz wspaniałe zdiecia i krajobrazy ,muzyka to film relaksujący "rzeka życia" to film do przemyśleń nad sobą nad ludzkim życiem i dokonywanymi wyborami w zyciu.Mnie sie bardzo podobał aktorzy moim zdaniem zagrali b.dobrze i warto chociazby ze wzgledu na dialogi w filmie które moim zdaniem maja głeboki przekaz....

ocenił(a) film na 9
tarantino19

Dziękuję Ci tarantino19. Podspiuję się pod każdym Twoim słowem na temat tego filmu. Jest przepiękny!

ocenił(a) film na 10
Ewencja

Miło mi , pozdrawiam serdecznie.

tarantino19

Film bardzo wzruszający z mądrym przesłaniem.
(Natomiast pastor maltretujący swoich synów doprowadza mnie do łez i Qrvitz'y!)

ocenił(a) film na 10
nathalie.de

Fajnie ,że są ludzie którzy potrafią docenić dobre kino pozdrawiam.

tarantino19

Kwestia gustu ;-)
pozdrawiam również.

ocenił(a) film na 7
tarantino19

zachęciłeś mnie, żeby obejrzeć tym komentarzem

ocenił(a) film na 10
boro55

Miło mi pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
tarantino19

dobry film, może byłoby mniej, ale za kapitalne sceny przejazdu przez tunel i łowienia pstrągów 8,5/10

tarantino19

Dokładnie film genialny! Dla mnie też czas w tamtej chwili nad rzeką stanął w miejscu...
Pozdrawiam.

Melka124

Właśnie obejrzałam. Wyciszyłam się i jeszcze przez chwilę pozostanę nad rzeką..Takie filmy trzeba czasem oglądać!. P.S Wspaniałe kazanie w końcowej scenie. Mądre, prawdziwe i pouczające..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones