PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3625}

Rzeka życia

A River Runs Through It
7,1 13 552
oceny
7,1 10 1 13552
7,0 5
ocen krytyków
Rzeka życia
powrót do forum filmu Rzeka życia

w scenie podczas kolacji zaraz po tym jak jechali samochodem wzdłuż torów a później młodszy brat opowiedział o swoim wywiadzie z prezydentem. matka weszła z nim w zdanie i nastała dziwna konsternacja zupełnie nie wiem dlaczego

kamik0

o to że kariera paula (bez studiów) rozwija się lepiej niż normana który nie mógł znaleźć pracy?

ocenił(a) film na 10
kamik0

Nie wiem czy myślimy o tym samym, ale matula nie znała się na wędkowaniu i nie zrozumiała żartu o uśpieniu ryby przerośniętą przynętą.

kamik0

Wydaje mi się,że wtedy Paulowi wymsknęło się coś gwarą,albo i slangiem typowym dla ludzi z półświatka z którymi się zadawał ,ale nikt jeszcze o tym nie wiedział.To były pierwsze oznaki jego późniejszego "upadku".Upadku syna z nobliwej, wierzącej rodziny pastora.

jokerlukasz

może tak byc!

ocenił(a) film na 8
kamik0

wydaje mi sie, że trójka prócz Bradem zakładali że spotkanie i rozmowa dalej będzie się toczyć i naturalnym dla ojca i brata Brada było, że teraz matka miałaby zabrać głos. Natomiast Brad miał "problemy" w sensie swoje sprawy wieczorowe i wiedział że w którymś momencie będzie musiał wtrącić, że na niego czas i wtedy właśnie albo zaczął wstęp do wyjścia albo był wybity z rytmu takiej rozmowy i nie wyczuł, że teraz będzie mówić matka i jej przerwał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones