PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31140}

Rzymska wiosna Pani Stone

The Roman Spring of Mrs. Stone
7,1 763
oceny
7,1 10 1 763
7,0 3
oceny krytyków
Rzymska wiosna Pani Stone
powrót do forum filmu Rzymska wiosna Pani Stone

Bardzo dobry

użytkownik usunięty

Wciągający i intrygujący film Jose Quintero na podstawie sztuki Teneessee Williamsa , co prawda można ten obraz odebrać dwojako raz jako film stworzony z myślą o kobietach bo mamy kobietę która zbliża się do 50 i gdy umiera jej mąż po pewnym czasie ktoś ją utwierdza że wyszłą za mąż tylko dlatego by nie kochać można też odebrać to jako film kóry sztukę która pokazuje że przed miłością uciec się nie da. Głowne role zagrali Viven Leigh i Warren Beatty którego można by uznać za prototyp metroseksualny , polecam w szczególnosci kobietom.

Piękny film, ale niesamowicie smutny. Wielka rola Vivien Leigh. Natomiast Warren Beatty jest tam tak wkurzający, że nic tylko go lać po tej słodziutkiej mordzie... Ech, jak on mnie wkurza... W 'Wiosennej bujności traw' z Natalie Wood też był takim chamem i mułem.

ocenił(a) film na 8
bardotek69

no właśnie, bardziej muł niż słodziak, i te rozchylone wargi... fuuuj, ale taki miał być, a Pani Stone kompletnie nieżyciowa narcystyczna babka - zimna ryba, która przed 50-tką odkryła co to seks i pomyliła z miłością, świetny film

ocenił(a) film na 7
Pani_Blue

podobało mi się zakończenie.

Zgadzam się, film rewelka!

ocenił(a) film na 8

malutka poprawka...nie "sztuki" a powieści :) Tak się składa, że akurat "Rzymska wiosna..." jest jedyną powieścią T.Williamsa :)

użytkownik usunięty

Świetny film, bardzo dobra rola Vivien. Podpisuje się pod słowami moich poprzedników. Mnie też strasznie denerwował Warren Beatty. Jak na razie tolerowałam go tylko w Bonnie i Clyde.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones