PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31140}

Rzymska wiosna Pani Stone

The Roman Spring of Mrs. Stone
7,1 763
oceny
7,1 10 1 763
7,0 3
oceny krytyków
Rzymska wiosna Pani Stone
powrót do forum filmu Rzymska wiosna Pani Stone

Zakończenie

ocenił(a) film na 6

Jak się skończył ten film ? Oglądałam do momentu jak do apartamentu pani Stone przyszedł ten koleś co ją ciągle śledził. Co było dalej ?

zezunia22

Właśnie to jest koniec :), film ma otwarte zakończenie.

ocenił(a) film na 8
zezunia22

Jak to co? Trzeba Ci tłumaczyć sprawy oczywiste? Po prostu pani Stone dała klucze następnemu kochasiowi. Nieważne kto to był - byle mieć kochanka i nie być samotną. Żałosne !!!

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

mało takich kobiet...? okrutne, ale prawdziwe

A co do zakończenia, równie dobrze koleś mógł ją udusić, bo 1) Paolo wspominał o takim przypadku na tarasie, 2) koleś wszedłszy do mieszkania schował ręce do kieszeni płaszcza, choć wchodząc nie miał ich w kieszeni. I dlaczego nie zdjął płaszcza?

ocenił(a) film na 8
agusiozaurus

Domyślać się można różnych scen, ale najprostsze wytłumaczenie to po prostu kolejny kochaś. Ja tak to widzę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Niby tak, ale on był dopiero (?) drugi. A Warren zagrał tu niezłą gnidę... Łatwo omotać kogoś, komu dotychczasowy świat się zawalił.

ocenił(a) film na 7
zezunia22

Zakończenie jest otwarte. Według mnie pani Stone znalazła sobie nowego kochanka, lub śledzący ją mężczyzna ją zamordował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones