PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655844}

Sąsiedzi

Neighbors
6,1 122 464
oceny
6,1 10 1 122464
6,5 17
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum filmu Sąsiedzi

Żenada.

ocenił(a) film na 2

Dla tych, którzy lubią filmy na poziomie genitaliów.

ocenił(a) film na 5
Krzypur

o, to coś dla mnie.

ocenił(a) film na 7
kefirek_b

Mi też się podobało ;)

ocenił(a) film na 6
kefirek_b

Props :)

Krzypur

Coś w tym jest ;) Aczkolwiek gdyby zmieniono aktorów grających Radnerów... może i oceniłabym go ciut wyżej

ocenił(a) film na 8
Krzypur

wybacz..mi się podobał...punkt widzenia od punktu siedzenia ;)

ocenił(a) film na 2
Eywa

Zaintrygowałaś mnie Czy rozumiesz pod punktem siedzenia to samo co ja?
Wybaczam i proszę o wybaczenie.

ocenił(a) film na 1
Krzypur

Niestety - nawet nie wytrzymałem do końca seansu (co rzadko mi się zdarza). Coraz gorzej z tymi współczesnymi komediami... Nawet obecność Rose Byrne nie pomaga.

ocenił(a) film na 6
Spiff

Bredzisz. Akurat to jedna z ciekawszych produkcji Hollyshitu.

RAC_79

Totalna kicha kręcona w kiblu

ocenił(a) film na 6
nikop

Nie obchodzi mnie, co robisz w domu.

ocenił(a) film na 1
Spiff

wystrzegaj się więc filmów syjonistyczno-żydowskich gówien, oni tylko o sraniu pierdzeniu piciu i kiełbasie

ocenił(a) film na 5
Krzypur

Film średni, ale czasem można było się nieźle pośmiać.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/sasiedzi-2014.html

ocenił(a) film na 2
Krzysztof421

Ty mówisz "pośmiać", ja twierdzę "porżeć".

ocenił(a) film na 2
Krzypur

Żenada,... potwierdzam

ocenił(a) film na 9
Krzypur

ci co nie mają dzieci mogą niektórych fragmentów nie zrozumieć (czyli polowy filmu)

ocenił(a) film na 2
neprosti

A jak z tymi, którzy mają wnuki?

Krzypur

Typowy polak cebulak, ktos kto ocenil dobry film wyzej od niego jest idiota.

ocenił(a) film na 2
Pawlovsky

No więc to Ty okazałeś się tym typowym, bo piszesz niepoprawnie i sugerujesz coś, czego nie powiedziałem.

Krzypur

"Dla tych, którzy lubią filmy na poziomie genitaliów." Jesteś zabawny, osoby. którym podobał się ten film, są fanami nędznych filmów, tak wynika z twojej wypowiedzi, chyba, że filmy na poziomie "genitaliów" to komplement. Ps. Niepoprawnie to ja pisze, ale politycznie.

ocenił(a) film na 1
Pawlovsky

no cóż polaki cebulaki nie dorośli do dowcipów o sraniu, pierdzeniu i kiełbasie z syjonistyczno-żydowskich bagien, noże na pustyni to śmieszy ale my mamy więcej pór roku

Krzypur

ZAc Efron naprawdę złapał za jądra swojego kolegę??? Byłem w szoku tak jest napisane na wiki

Brandon568

W tym filmie rzecz jasna

ocenił(a) film na 1
Krzypur

a czego się spodziewałeś po Sethcie i syjonistyczno-żydowskich dowcipach oni się tylko śmieją ze srania pierdzenia i kiełbasy

ocenił(a) film na 2
markin

No robią na tym kokosy.

ocenił(a) film na 1
Krzypur

wcale nie, widziałem kiedyś rozpiskę którzy aktorzy są na liście najwięcej tracących kasy z filmów i był tam Seth, Sandler... to jest pewnego rodzaju propaganda obrzezania, LGBT, żydów itd... kasa jest ogromna i takie kilka milionów to waciki
Szukają takich pajaców i wkładają do filmów robią z nich pseudo gwiazdy, a w filmach właśnie LGBT, obrzezania, syf i gówno

ocenił(a) film na 2
markin

Też to tak widzę. Chodzi też (a może zwłaszcza)o kokosy propagandowe.

ocenił(a) film na 1
Krzypur

dokładnie, zawsze ideowcy i tego typu bandyci jak syjoniści, komuniści, socjaliści poszukują wygadanych idiotów którymi się kieruje jak Wałęsa i wielu innych polityków Obama...
Tych ludzi nazwać aktorami to obraza dla tej profesji 95% Hollywood to nie są aktorzy, te 5% to ludzie z zewnątrz jak np. Anthony Hopkins
Pieniądze ich w ogóle nie interesują to i tak ludzi opłacają te filmy np. Rothschild dysponują pieniądze ludzi czyli tych co mają pieniądze w bankach a oni nimi dysponują i rozdają takich syjonistycznym faszystom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones