PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5620}

Słoneczny wojownik

Firewalker
5,7 1 639
ocen
5,7 10 1 1639
Słoneczny wojownik
powrót do forum filmu Słoneczny wojownik

Chuck Norris w niezłej formie, szkoda, że za bardzo wykazać się nie mógł. W filmie jest tylko jedna dłuższa sekwencja walk z jego udziałem, a na końcu to już w ogóle, tak fajny przeciwnik jak El Coyote i szybko zostaje pokonany. Poza tym mamy dobre kino przygodowe i sporo elementów humorystycznych, chociaż niektóre nie trafione były (Chuck nie umiejący strzelać, czy odbijający się od wszystkiego pocisk), a niektóre dość fajne, że można się było uśmiechnąć. Duet Max-Leo bardzo sympatyczny i z zainteresowaniem ogląda się ich przygody. Krajobrazy też ładne - mamy pustynie, dżungle i wnętrza jaskini. Klimat jest odpowiedni, ogląda się przyjemnie, film niezły. Oceniam na 6/10.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Słoneczny wojownik zaliczony to teraz koniecznie ,,Inwazja na U.S.A ,, musisz obejrzeć ,bo jest na co popatrzeć !!! : http://www.youtube.com/watch?v=SjCOrvO3-yw

ocenił(a) film na 6
bradock

No, postaram się zobaczyć. Wczoraj był "Nocny jastrząb" też oldschool. Szkoda, że TVN ma takie kiepskie wersje tych filmów - tłumaczenie kuleje i słabi lektorzy. No, ale inne stacje mało co godnego dają teraz, to i z TVN nagrywać trzeba, bo czasem może przestaną nadawać i już w ogóle nic nie poogląda się.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

No właśnie wczoraj oglądałem na TVN 7 ,,Nocnego Jastrzebia ,, -świetny ,klimatyczny film ! Jeśli chodzi o samego lektora to nawet nie zwróciłem na to uwagi oraz na samo tłumaczenie ,w sumie mi to odpowiadało ,ale faktycznie pewnie na orginalnym filmie wydanym na VHS w latach 90 było by napewno mocniejsze .Mi udało się dorwać orginalnego ,,Tango i Cash ,, na VHS wydanego na początku lat 90 w Polsce ,jeszcze tej wersji nie oglądałem ale z tego co czytałem na forum tego filmu to ta wersja jest ponoć kośmiczna ,jeśli chodzi o tłumaczenie !!! Zazwyczaj oglądam te filmy w TV .A mam takie pytanie ? : Czemu nagrywasz filmy z TV które jak słusznie zauważyłeś mają cienkie czy szłabsze tłumaczenie , nie lepiej by było sćiągnoć jakiegość dobrego dvdripa z lektorem np z Ch.O.M.I.K.U .J ? Owszem to nie to samo co orginał VHS ale mają lepsze tłumaczenia niż te np z TVN 7 ,TVN ,nie zawsze tak jest ale czesto jest to tłumaczenie wmiare znośne .

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Masz Stop Klatkę ? Bo 8 pażdziernika o 22 .50 poleci właśnie ,,Kod Milczenia ,, z Chuckiem pod nazwą ,,Zmowa Milczenia ,, : http://stopklatka.tv/program/2014-10-08,6589

ocenił(a) film na 6
bradock

Mam, dzięki za info nagra się.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Koniecznie Nagraj !!! i daj zaś na gorąco fachową opinie ,co i jak z filmem .xD

ocenił(a) film na 6
bradock

Oki, misja do wykonania :D

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Tak .

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Jeszcze się dowiedziałem że 7 pazdżiernika o 20.00 bedzie lecieć ,,Zmowa Milczenia ,, na StopKlatka TV .Wiec spokojnie sobie obejrzysz albo nagrasz ......

ocenił(a) film na 8
bradock

Jutro ,,Zmowa Milczenia ,, na StopKlatka ,, o 20 .00 ,tylko tak przypominam .

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

No mi się bardzo słoneczny wojownik podobał. Po prostu rewela. Ale walk potem kilka było. A w barze najdłuższa to faktycznie najlepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones