PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699881}
7,0 107 333
oceny
7,0 10 1 107333
5,0 17
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum filmu Służby specjalne

Film przetragicznie zagrany, właściwie bez zakończenia, niektóre dialogi debilne tak, że aż śmieszne. Tak wysoka ocena na tym portalu to grube nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
ralf88

Jak bez zakończona?Cerat idzie do piachu(kurier wiadomo po co przyjechał,raczej paczki nie przywiózł),Bońko dalej współpracuje,przy okazji dowiaduje sie,że musi jeszcze raz iść na zwykłą tomografie więc nie wiadomo czy jest tak do końca zdrowy.Co do "Białko" to pokazane jest,że próbuje zabić ojca, ale nie może.Poza tym pakuje walizki i przeprowadza się do tego Rafuna.Co do służb to przecież wiadomo,ze są jak hydra.Utniesz głowę to wyrasta nowa.Chodź tutaj raczej Romuald Światło był tylko pionkiem a nie tym,który rozdawał karty jak sie z początku wydawało.
Dialogi debilne?Nie do końca sie zgodzę.Zgodze sie,było kilka kiepskich ale były też takie,które były na duzy plus, m.in rozmowa właściciela medialnego z Bońko i nawiązanie do brygady RR i kota Spaślaka.Według mnie genialne.Dialogi Bońki też na plus.Sarkazm za sarkazmem.

ocenił(a) film na 8
bloodman1009

Sorry za pomyłke.Rozmowa właściciela medialnego była z "Białko" a nie Bońko.

ocenił(a) film na 8
bloodman1009

i ta scena ze spowiedzia w kosciele, ten mu mowi, ze zabijal, a ksiedza interesuje, czy sie onanizowal :)
i musial sie glosniej spowiadac, bo ksiadz niedoslyszacy, a wszystkie moherowe babki w kosciele wzrok na niego.
mistrzowska scena

ocenił(a) film na 8
ralf88

Niektóre dialogi z tego filmu pozostaną na zawsze w mej pamięci ;-) No przecież tekst w przychodni onkologicznej "k.u.r.w.a, przecież tu więcej ludzi p.i.e.r.d.o.l.n.ę.ł.o niż w Oświęcimiu" czy tekst po tym jak pacjent na onkologii podczas grania w karty pada na ziemię a koleś mówi "siostra, kita, wyhuśtał się!" są naprawdę niezłe. Chciałbym więcej takich tekstów w komediach ;-)

ocenił(a) film na 5
Janekkowalski2011

Dobra ale to są dialogi zagrane przez aktorów, reszta to pożal się boże, istna tragedia. Film zmontowany fajnie, zdjęcia ok, sama historia ciekawa, ale widać że nie dopracowana. Mam nadzieję że Vega poprawi to i owo w serialu na podstawie filmu.

Janekkowalski2011

@ Janekkowalski2011

te teksty ciebie tak smiesza?, tylko Twoj mlody wiek usprawiedliwia Twoje "rynsztokowe" poczucie humoru

ocenił(a) film na 8
grzes1962

moze to i nie jest smieszne, ale prawdziwe, nie mow, ze ty czasem nie sypniesz "kruwa" w stresujacej sytuacji,
to sa codzienne realia, taki jezyk slyszysz w na ulicy, w szkolach, w marketach i w parlamencie. po co udawac w filmach, ze kazdy mowi poezja spiewana?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
grzes1962

Grzesiu najmilejszy, może zdradzisz nam jakieś śmieszące ciebie teksty abyśmy mogli poznać co rynsztokowym poczuciem humoru nie jest? Grzesiu najbystrzejszy ze wsi, chciałbym również poznać tajemnicę jak ty szacujesz mój wiek? Skąd wiesz czy jestem młody czy stary. Jeśli przyjąć, że 1962 z twojego awataru to rok twojego urodzenia to owszem jestem młodszy od ciebie ale ty już jesteś w wieku przedumieralnym więc to, że jestem młodszy nie znaczy, że jestem młody. A bardzo chciałbym być ;-)

Janekkowalski2011

No jak to, przecież dobrze wiadomo, że ty się w 2011 urodziłeś...

ocenił(a) film na 8
nikike

Jest w twoim spostrzeżeniu wiele prawdy. Faktycznie Janek Kowalski urodził się w 2011 roku. Ale zdradzę ci tajemnicę. W rzeczywistości pod niego podszywa się taki dużo starszy złośliwiec ;-)

Janekkowalski2011

Może nie dużo, ale jednak starszy ;)

ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2001

Wiesz, Bokciu ale mógłbyś to lepiej przygotować ;-) No ale jak cię to bawi to baw się ;-) http://www.filmweb.pl/user/Bokciu

ocenił(a) film na 8
grzes1962

jak prawie 30 lat temu byłem w wojsku to takie dialogi mnie nie śmieszyły, bo były normalne wokół mnie, teraz pracuję na uniwersytecie i przyznaję, że film ogląda mi się wyśmienicie ze szczególnym uwzględnieniem prawdziwości słownictwa,
chociaż zapewniam Cię, że w porównaniu z rzeczywistością w wojsku to ten film jest dość delikatny,

ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2011

Dialogi są już klasyką jak w Psach Samowolce i Krollu

ralf88

Też mam takie same zdanie-tylko teksty Chabiora ratują ten film...

ocenił(a) film na 9
ralf88

Jeżeli nie rozumie się motywu tego filmu, oceniany jest na 3 :) tak jak przedmówcy to zrobili.

ocenił(a) film na 9
ralf88

Jak to bez zakończenia? Wszyscy idą na odstrzał - Cerat szykuje sie na śmierć (całuje różaniec - psycholog mu powiedziała, że przed śmiercią należy pocałowac, by nie pójść do piekła); Bońko - nie może czuć się bezpiecznie - zdrowie znów mu nie domaga; a Białko - odchodzi w ogóle.
Byli mięsem armatnim, nikim znaczącym, trybikami ot co. Przyszli, byli, poszli. Następni będą

ralf88

Ciężko się z tobą nie zgodzić ten film jest strasznie słaby i ocena 7/10 jest przesadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones