PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 235
ocen
6,2 10 1 38235
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Ba no jasne ze sahara leprza , pewnie mnie pojedziecie zato hii
szczeze mówiąc ch** mnie to obchodzi . Ale z ocenianiem filmów to
jest tak że oceniają 5 i 50sięcio latkowie , bo k***a jak można napisać że ''Dziecko Rosemary '' to najstraszniejszy horror hahahahahahahahahahah no jak k**wa , wytłumaczcie prosze ?? Dlamnie jesli chodzi o horrorki to ''Egzorcyzmy Emily Rose '' 12/10 polecam . I to na tyle by było . Sahara to przyzwoity film akcji i przygody polecam wszystkim .... Oglądałem 1 raz i spewnością obejrze jeszcze pare . pap |:) i co złego to nie ja ;p

ocenił(a) film na 2
mikimleko

ten film jest nudny!!! i to bardzo do tego wymuszony!!! badziew jakich malo dawno takiego nie widzialem i nie polecam !!!

ocenił(a) film na 8
mikimleko

Film ogólnie nie był zły... Fajnie się go oglądało... Dobry film przygodowy,gdzie dużo się dzieje i nie ma czasu na nudę...
Ale niestety przesadą jest aby równać go z Indianą Jonesem...
A i Matthew bardzo wiele brakuje do Harrissona...

bleper

Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Sahara nie jest filmem złym ale do Indiany w ogóle nie można jej porównywać. Seria z Jonesem wyznaczyła pewien poziom dla filmu przygodowego i jak dla mnie od ostatniej części Indiany Jonesa żaden film nawet się nie zbliżył do tego poziomu (niestety).

ocenił(a) film na 8
mikimleko

Film calkiem niezly, bardzo przyjemnie sie oglada, no i jeszcze ta przecena na DVD w Monolith - 17,99 zł, naprawde warto kupic i obejrzec - wedlug mnie oczywiscie. Nie wiem co ma on wspolnego z Indiana Jones'em, poza tym, ze to film przygodowy, bo jak dla mnie to 2 rozne filmy i nie ma co tu porownywac. Tak jak kolega powyzej 8/10, bo ostatnio ciezko o cos dobrego w tym gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones