PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 610
ocen
6,9 10 1 103610
6,9 50
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Jaki by ten nowy film nie był i jak by go nie oceniać, to wydaje mi się że Sala Samobójców była dużo lepsza... a tymczasem ma gorsze noty. Paradoks? :)

ocenił(a) film na 9
Imightbewrong0

Ja nie jestem zdziwiony, uważam że (być może przez wykorzystanie gry komputerowej jako medium, w hejterze jednak jest to ograniczone do minimum) jedynka była trudniejsza w odbiorze dla przeciętnego widza

ocenił(a) film na 9
martin123154

A jeszcze dodam że podejrzewam iż ocena i tak tego filmu jest lekko zaniżona bo ze względu na dosyć czułą dla nas polaków tematyke (uchodźcy, lgbt) część osób dała oceny 1 bo "lewacka propaganda" ;)

ocenił(a) film na 7
martin123154

Tu się zgodzę. Zapewne wielu ocenia nisko za "lewacką propagandę". Cóż......mimo wszystko drugą odsłona podobała mi się bardziej. Film nie jest jakąś rewelacją, ale aktorsko i scenariuszowo nic nie można mu zarzucić. Porusza ważny (może lekko podkoloryzowany) temat, z którym spotykamy się w życiu codziennym. Mocny, poruszający, ważny. Daje do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones