PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034266}
6,1 7 868
ocen
6,1 10 1 7868
4,0 9
ocen krytyków
Sami swoi. Początek
powrót do forum filmu Sami swoi. Początek

Wytyka się już brak zgodności jeśli chodzi o kostiumy. Pomijam milczeniem grading kolorów, bo w teorii takie kolory to bardziej pod horror A24 pasują niż do komedii. Ze zdjęć zieje natomiast grożą jakby tam zaraz ktoś miał oszaleć i zaszlachtować pół wioski

JohnTheBrave

Już po samych zdjęciach widać, że aktorzy grają idiotów i imbecyli, zamiast naśladować życie w sposób śmieszny, zachowując pozory realizmu jak w oryginale.
Niestety zapowiada się porażka.

Ahmed_1

Bzdura Ahmedzie - Mohammedzie.Totalna bzdura oceniać książkę wyłacznie po okładce. To po prostu kompromitacja.Ogarnij sie, obejrzyj film i dopiero oceniaj. W dodatku kompletnie się mylisz.

mariusz_burchart

Konto od 13 lutego mów mi jeszcze

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

napisała osoba, która wszystkie filmy ocenia tylko po zwiastunach

adelitas

Poproszę źródło odnośnie: "wszystkich filmów" inaczej jesteś skończonym kłamcą

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Poproszę źródło, że obejrzałeś wszystkie ocenione filmy, inaczej jesteś skończonym kłamcą

adelitas

Czyli co? Jesteś skończonym kłamcą. To lepiej usuń tutaj konto i zniknij.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Lepiej będzie dla społeczności jak sam się usuniesz

adelitas

Musisz mieć mentalnie 14 lat. Piszesz jak edgy gimnazjalista. Dzięki za marny trolling ale lepiej wracaj na lekcje

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Polecam oglądanie filmów zamiast oceniać po zwiastunach i zaniżać oceny. Obejrzałeś kiedyś coś dłuższego niż 2 minuty? Czy to twój limit we wszystkim?

adelitas

Dalej się produkujesz ? Oceniłem zdjęcia prasowe, tak? Nie ukończyłeś widać żadnej szkoły, bo czytanie ze zrozumieniem Cię przerosło. Także Twój limit musi być właśnie poniżej dwóch minut. Daruj sobie już dalsze opowieści ze swojego nudnego życia. Nie znajdziesz we mnie znajomego, szukaj gdzie indziej.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Serio? XD dziękuję za takiego znajomego. Przeczytaj wszystko jeszcze raz i sam się nauczyć czytać ze zrozumieniem.Polecam chociaż raz w życie wybrać się

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Polecam chociaż raz w życiu wybrać się do kina. Zamiast oceniać filmy po zwiastunach , a tym bardziej po zdjęciach

adelitas

Problem leży tylko i wyłącznie w Tobie. Tobie jedynemu nie pasuje moja opinia sprzed 9 miesięcy. Lepiej sam się nad sobą zastanów zamiast innym mówić co mają i jak robić. Żegnam!

JohnTheBrave

Twoje argumenty ad personam nie są nawet śmieszne - są po prostu żałosne i głupie.Świadczą o Tobie - jak najgorzej zresztą. Nie masz nic do powiedzenia w poruszanym temacie -więc obrażasz i konfabulujesz, broniąc swojej nieprzemyślanej i bzdurnej oceny opartej chyba na wróżeniu z kart - bo z filmem nie ma ona nic wspólnego..Kompromitujesz sie nie tylko tym, że oceniasz film jeszcze nie tylko przed obejrzeniem -a nawet przed jego wyprodukowaniem - ale całą konstrukcją swojej wypowiedzi.. Zresztą twoje wypociny nijak się mają do rzeczywistości - wystarczy obejrzeć film Wulkanie Intelektu .Zamiast tłuc bez sensu , ładu i składu w klawiaturę -po prostu idź do kina.

mariusz_burchart

Nie przelogowales się

JohnTheBrave

Nie dość , ze piszesz bzdury - to w dodatku okazujesz się wyznawcą teorii spiskowych. Paradne. A moze jedno wynika z drugiego?

mariusz_burchart

Fascynujące

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

I jak tam „grading”?

NeutralMix

Musi być słaby skoro Filmweb wciąż nie odblokował ocen i nie dodał ocen krytyków.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Słuchaj, są oceny odblokowane, natomiast niezależnie czy komuś się podobało czy też nie, 95% osób ocenia zdjęcia in plus. To jest to co Ci napisałem, że oceniania zdjęć na podstawie „zdjęć z planu” mija się z celem, to samo zwiastun… Dla mnie każdy może oceniać film jak chce, ale w przypadku zdjęć, muzyki, kostiumów, to naprawdę pisanie, że są złe to jest czysta złośliwość , lub mega specyficzne podejście… Mnie na przykład Diuna nie porwała, w kwestii tempa, akcji, ale zdjęcia, grafika, klimat cudowne!!!
Tak samo jest z filmami SF na Apple TV, cudowne zdjęcia, klimat a reszta…

JohnTheBrave

No nie.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Wracając do tematu, co z kolorem, który z nas miał rację?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones