PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538217}

Sanctum 3D

Sanctum
6,3 23 404
oceny
6,3 10 1 23404
4,4 5
ocen krytyków
Sanctum 3D
powrót do forum filmu Sanctum 3D

To może pójdźmy w analogie: Steven Spielberg's Transformers, Peter Jackson's District 9, Wachowski's Ninja Assassin.

użytkownik usunięty
Kazioo

Ode mnie jeszcze Steven Spielberg's Goonies. Czasem też piszą, że od twórców "cośtam" albo "cośtam innego" a potem okazuje się, ze to pic na wodę.

Czasem zastanawiam się do jakiego stopnia jest legalne. Dzisiejszy marketing jest idiotyzmem działającym na masach, jak widzę takie rzeczy to zaczynam wierzyć w idee Marksa :P

Guciec's post

ocenił(a) film na 6
_GuZiEc_

mysle ze w wiekszosci jest to nielegalne i sprzeczne z ustawa ochronie konkurencji i konsumentów. Zwykle wprowadzanie klienta w blad

Kazioo

Przecież to normalne. District 9 był reklamowany tak jak mówisz Peter Jackson's District 9. Jak koleś wykłada na ten film 90 % pieniędzy to może reklamować go za swoim nazwiskiem. Nic w tym dziwnego. Bez niego,by film nie powstał.

polizeifurreich

Owszem, legalne to zapewne jest, ale już normalne (w sensie powszechne) - nie. To ewidentny chwyt marketingowy. Zwykle filmy sygnowane są nazwiskiem reżysera, a nie producenta. Znasz producentów "Fight Clubu"? "Ojca chrzestnego"? "Forresta Gumpa? Nie sądzę. W powszechnej świadomości funkcjonują one jako filmy - odpowiednio - Finchera, Coppoli i Zemeckisa. I powszechnie uznaje się, że największy wkład w gotowe dzieło ma jednak reżyser. Jego się przede wszystkim chwali lub gani za produkt finalny. To jego nazwisko w znakomitej większości przypadków figuruje obok tytułu filmu. Wyjątek stanowią właśnie takie sytuacje jak ta z "Sanctum". Kasę wykłada ktoś megapopularny, a reżyser to debiutant lub prawie debiutant. Wtedy reklamuje się film nazwiskiem producenta, licząc, że się ludzie nie zorientują, a przynajmniej nie zorientują na czas. :)

Kazioo

A Miasteczko Halloween Tima Burtona? Wcale nie jest w jego reżyseri...

Arkhan

Tu chodzi o producenta a nie rezysera o_O

użytkownik usunięty
Kazioo

Przecież Cameron jest tylko producentem. Wyłożył kasę, nadzorował pracę, ale nie odegrał żadnej roli w tworzeniu filmu.

haha

rhaston, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś :D

haha

ocenił(a) film na 5

hahaha, przepraszam

Kazioo

Kazioo's głupi kur Wa temat

MilesQuaritch

To będzie słaby film. Nie wyglada na superprodukcję, nie ma w tym nic zaskakującego. I pewnie się słabo sprzeda.

Syndrius666

a ty pewnie jesteś debilem

icansee

No ja pewnie tu coś napisałem. Pewnie nie wiem, bo pewnie już zapomniałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones