PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538217}

Sanctum 3D

Sanctum
6,3 23 405
ocen
6,3 10 1 23405
4,4 5
ocen krytyków
Sanctum 3D
powrót do forum filmu Sanctum 3D

Spoko filmik...znakomicie zrealizowany, nie nudzi...podziemna przygoda :) Szczerze mówiąc to podziwiam ludzi mających takie ekstremalne hobby. Z drugiej strony to wszystko już gdzieś widziałem. Ten główny przewodnik Frank, taki twardzielowaty do przesady, twardzielskie teksty o przetrwaniu itp. czasami śmieszą. Cała przygoda o grupie przyjaciół próbujących wydostać się z jakiegoś niebezpiecznego miejsca i w rezultacie po kolei wszyscy giną i przeżywa jeden to tez już było wiele razy.

ocenił(a) film na 5
largo_lagrande

Masz szczęście, że ja go oglądałem ale pisząc to co piszesz (o śmierci i żywej ostatniej postaci) daj w tytule topicu SPOJLER!

ocenił(a) film na 7
Simple_man

Faktycznie, masz rację... w sumie nie zwróciłem uwagi na to pisząc. Dziękuję i przepraszam, będę się pilnował na przyszłość.

użytkownik usunięty
largo_lagrande

Mam podobne przemyślenia. Ładnie się ogląda w hd, kilka ciekawych scen w filmie można znależć, ale poza tym słabo. Może innym się bardziej spodoba, ja daje 6.

Dobry w swoim rodzaju. Były góry teraz są jaskinie i głębia. Samo życie w tych dyscyplinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones