PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466906}
4,5 129
ocen
4,5 10 1 129
Scourge
powrót do forum filmu Scourge

Dopóki żył jeszcze strażak to było nieźle, klimatycznie, nawet śmiesznie (szczególnie ten apetyt i bekanie). W sumie aktor grający właśnie strażaka i fotografa, zagrali w tym filmie najlepiej. Reszta to pożal się Boże. Film pełen niedoróbek w fabule i scenariuszu. Przewidywalny aż za bardzo. A horrory powinny albo zaskakiwać albo trzymać w napięciu lub być po prostu rzetelnymi produkcjami. To jest po prostu niskobudżetowa, niszowa produkcją. Jednak efekty specjalne są lepsze niż przyzwoite - za to plus. Natomiast muzyka w ogóle nieodpowiednia do tego filmu. Ogólnie dają 5/10. Obejrzeć można, ale żadnych rewelacji po nim spodziewać się nie można.

drenz

witam. zgadzam sie w 100%. a ponad to widziałem już podobny film(THE HIDDEN) z lat 80-tych,który bardziej trzymał w napięciu niż ten gniot. pozdrawiam

użytkownik usunięty
barcik3

Normalnie kolego poszukiwalem tego filmu od lat. Nie tego tutaj pod jakim temat piszemy ale tego niesamowicie do niego podobnego czyli The Hidden. Jak sie okaze ze to jest to - to wtedy normalnie Cie bede chyba na rekach nosil :).

użytkownik usunięty
barcik3

Przepraszam za to co pisalem wczesniej. Ten film tak niesamowicie mnie zniechecil do ogladania, ze nie jestem w stanie tego opisac. Podobny do The Hidden jest TYLKO pomysl !! A cala reszta to jedna wielka KUPAAAA ! Calosc to montaz jakis plastikowych ujec do tego ta niestabilna kamera - rzuca nia tak samo jak aparatem Lumixa krece krotki filmik. Padaczka.

ocenił(a) film na 3
drenz

A dlaczego aż 5 wystawiłeś? 5 to ocena dla filmu, który jest OK (w podpowiedzi to widać), czyli nie ma niedoróbek, ale też nie zaskakuje niczym niezwykłym.
Ode mnie 3 - obniżam o 2 za sztampowy scenariusz i drewnianych aktorów.

egghead

Dałem 5. Owszem nieco na wyrost, ale początek bardzo mi się spodobał z tym strażakiem. Odbierałem go bardziej jako komedia. Oglądając ten film czekałem tylko na kolejne absurdy i głupoty. Ubaw gwarantowany. Scena w sklepie tez była niezła. Ale wiecej niż 5 ten film nigdy nie powinien mieć.

ocenił(a) film na 3
drenz

OK, fakt, że było parę scenek zabawnych, choć pewnie niezamierzenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones