PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834315}

Sekretna obsesja

Secret Obsession
4,8 18 186
ocen
4,8 10 1 18186
Sekretna obsesja
powrót do forum filmu Sekretna obsesja

Mimo że niemalże od początku wiadomo, kto stoi za wypadkiem, to film mocno trzymał w napięciu. Wszystko się wyjaśnia do samego końca. Jeden z lepszych filmów Netflixa.

ocenił(a) film na 1
olamartajaroslawska

Chyba sobie jaja robisz

ocenił(a) film na 7
danro8

Nie, nie robię sobie jaj. Co prawda większość opinii na temat filmu jest negatywnych, jak coś jest uznawane za gniot, to dla mnie zazwyczaj też nim jest, ale o dziwo w tym wypadku jest inaczej

ocenił(a) film na 5
olamartajaroslawska

Zgadzam się . Można obejrzeć. Komedie romantyczne też zwykle są przewidywalne, a i tak cieszą się zainteresowaniem . Chociaż ciało jej prawdziwego męża nie rozkładające się to zart .

ocenił(a) film na 3
jula_filmweb

Tak, ale od gatunku thriller zwykle oczekuje się jakiegoś suspensu i grozy, tutaj nic takiego nie było. Po zwiastunie można było przewidzieć cały przebieg historii, wszystko było oczywiste.

ocenił(a) film na 7
celadon_cat

Dlatego nigdy nie oglądam zwiastunów, bo zazwyczaj zawierają najlepsze sceny albo streszczają film

ocenił(a) film na 2
olamartajaroslawska

Wszystko się wyjaśnia do samego końca? Po obejrzeniu zostałam z milionem pytań na które nijak nie potrafiłam znaleźć odpowiedzi. Analizowałam wszystko bardzo długo i to sie kupy dupy nie trzyma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones