PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834315}

Sekretna obsesja

Secret Obsession
4,8 18 186
ocen
4,8 10 1 18186
Sekretna obsesja
powrót do forum filmu Sekretna obsesja

Był, tamten go zabił i koniec tematu. Co? Czy on cokolwiek wniósł do tego filmu czy reżyser stwierdził żeby dać randomowego kolesia dla urozmaicenia?? Ten film to porażka.

ocenił(a) film na 3
perey1234

Dokładnie, skoro miał być tylko zabitym świadkiem, to po co ta scena z kwiatami w recepcji szpitala?:D

perey1234

Wlasnie tez mialem pisac ten temat. Bo ta postac nic nie wnosila do filmu. Scena z kwiatami w recepcji tez bezsensowna i to ze ja tak obserwowal. A tak naprawde byl to jakis zwykly Kowalski , ktory rownie dobrze moglby byc statysta.

ocenił(a) film na 2
Pijany_Mistrz

Myślałam ze może był jakimś wspólnikiem jej "męża" czy coś i czekałam na wyjaśnienia ale nic....

ocenił(a) film na 2
perey1234

Obejrzałam ten film ze względu na właśnie tego pana, bo cała reszta była ukazana w trailerze... I zostałam wyrolowana :D

ocenił(a) film na 3
perey1234

Ten pan to była taka niby zmyłka dla widza, żeby przypadkiem od razu nie zaczął podejrzewać męża ;)). Stąd straszna muzyczka, gdy wszedł z kwiatami i groźnie patrzył :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones