Odtwórz Zwiastun nr 2 3:01
Film

The Dilemma

2011 1 godz. 51 min.
5,8 11 308
ocen
5,8 10 1 11308
3 623
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"id":"559483","linkUrl":"/film/Sekrety+i+grzeszki-2011-559483","alt":"Sekrety i grzeszki","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/94/83/559483/7391126.2.jpg"}
Widząc żonę przyjaciela w objęciach obcego mężczyzny, Ronny zastanawia się, jak powinien postąpić.
Sekrety i grzeszki
Zwiastun nr 2 3:01
Sekrety i grzeszki
Zwiastun nr 1 2:31
Sekrety i grzeszki - Zwiastun Nr 2 "The Dilemma" opowiada o mężczyźnie, który jest świadkiem kłopotliwej dla niego sceny. Oto widzi żonę swojego najlepszego przyjaciela w niedwuznacznej sytuacji z obcym facetem. Teraz nie wie, co ma robić: czy ukrywać fakt, że żona może go zdradzać, czy też wszystko wyznać.

"The Dilemma" to historia Ronny'ego (Vince Vaughn), który przyłapuje żonę (Winona Ryder) swojego najlepszego przyjaciela (Kevin James) z innym mężczyzną. Ronny nie wie, co zrobić z tą wiedzą i rozpoczyna prywatne śledztwo, które stanie się źródłem wielu komicznych sytuacji.

boxoffice
$69 721 966 na świecie
$48 475 290 w USA
$21 246 676 poza USA
budżet
$70 000 000
studio
Imagine Entertainment (przedstawia) / Universal Pictures (przedstawia) / Spyglass Entertainment (współudział) / Więcej...
inne tytuły
Your Cheating Heart (tytuł roboczy) USA
What You Don't Know (tytuł roboczy) USA
Untitled Vince Vaughn Project (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Winona Ryder otrzymała główną rolę żeńską po dwóch przesłuchaniach, pokonując m. in. Kate BeckinsaleCarlę Gugino i Umę Thurman.
Jennifer Garner miała początkowo zagrać Beth, ale zrezygnowała i została zastąpiona przez Jennifer Connelly.
Zdjęcia do filmu powstawały w Chicago (Illinois, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Polecam obejrzeć. 7/10

  PadreTovaros ocenił(a) film na

  Słaba nota na filmweb z która całkowicie się nie zgadzam jest krzywdząca dla tego filmu. Nie jest to kolejna słaba i bezmózga produkcja z Hollywood. Nie jest to typowa komedia romantyczna z "uroczym" zakończeniem. Nie jest to też wreszcie, głupkowaty film opowiadających o przygodach dwóch tępych ... więcej

 • Lepszy niż wiele opinii...

  drago174 ocenił(a) film na

  Po komentarzach spodziewałem się kompletnego szitu, a jak się okazało to typowa lekka komedyjka ( z paroma naprawdę śmiesznymi scenami ) ot np. na wieczór z dziewczyną :) Ode mnie 7 :)

 • sprawnie zrobiony 7/10

  jakubdusza ocenił(a) film na

  tylko końcowa mowa Vince'a z trybuny hokejowej zaleciała jakimś nadęciem niepotrzebnym :) Poza tym naprawdę porządna produkcja. Humor niegłupi, morały nie wpychane na siłę łopatą do głowy\, kilka celnych obserwacji życiowych... . Bardzo przyjmenie się oglądało.

 • 8/10

  zaharrra ocenił(a) film na

  Bardzo dobry film, momentami śmieszny, chwilami pouczający a nawet mądry, a w niektórych momentach najzwyczajniej życiowy:) Bardzo polecam do obejrzenia:)

 • 7/10

  karymnata ocenił(a) film na

  Bardzo dobra komedia z przesłaniem :)

  2
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.