... to za małe słowo. W końcówce zwrot akcji jest bezapelacyjnie najlepszym i najbardziej prawdziwym zakończeniem filmu, który widziałem w życiu. Po prostu mówi szczerą prawdę, która ciągle uderza nas po mordach każdego dnia. Opowiada co się dla ludzi najbardziej liczy. Jedni coś w życiu mają i ciągle chcą więcej, lecz pomijają największe wartości i skutki takiej postawy.
Jak widać po projekcji tego filmu jest tu wielkie pole do manewru by podsumować ten obraz i zrozumieć jego przesłanie. Gorąco go polecam, mimo iż akcja bardzo wolno się rozwija, aż do punktu kulminacyjnego.
Dodam, że ten film ma dobre przesłanie - żeby nie wierzyć w to, co nam mówią, zwłaszcza w to, co telewizja nam mówi. I żeby nie wierzyć w to, co nam się pokazuje.
"Show" obnaża pustość i głupotę wielu programów i ich bezkrytycznych odbiorców.
zgadzam się. jak pierwszy raz obejrzałam ten film bardzo mi się spodobał, teraz jest jednym z moich ulubionych. Fakt że na początku może wydawać się nudny ale potem jest fantastyczny zwrot akcji
A do tego bardzo aktualny. Nie wiem dlaczego dzisiaj jest jakoś tak zapomniany i rzadko go emitują