PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35454}

Show

6,3 39 049
ocen
6,3 10 1 39049
5,2 16
ocen krytyków
Show
powrót do forum filmu Show

Jeszcze tego filmu nie oglądałam, ale jak widzę Pazurę to mnie ciarki chorobowe na skórze autostradę sobie robią !!!!! Pazura zagrał rolę swojego życia w Kilerze i ksero, ksero, ksero .....

Patt

też tak sądzę -
czyżby w polskim filmie nie biło już ambitnych ról? :((

Perlinka

Odp:
Jak widać z załączonego obrazka role sie skończyły, aktorzy ( dobrzy) ukryli - a nam pseudo-kino serwują :)) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Patt

Synek!!
Tye jestes tak tępy czy udajesz?? Zazdrościsz mu i tyle! Pazura to świetny aktor!! Zapracoał na to!! A ty jesteś beznadziejnym tępym Polakiem bez szkoły bezgranicznie wyznający tą jakże pierdolnietą POLSKĄ MENTALNOŚĆ!!!

Sarin

no cóż
1....no niestety musze cie rozczarowac jak na razie mam zrobione zaledwie 2 fakultety studiów (to a propos "bez szkoły")
2. Pazura nie jest dobrym aktorem, jego popisowym filmem był Kiler (a reszta jest w różnym stopniu nawiązaniem do tej roli)
3. Słownictwo radze przytępic i uszanowac odmienne od własnych poglady (bo tak czasami bywa)
4. Synkiem nie jestem (nie wazne jak na to nie spojrzeć!)
5. Zastanów się kto w tym przypadku wykazał się większa "tępota" (a może tylko udajesz ?!)

Sarin

no cóż
1....no niestety musze cie rozczarowac jak na razie mam zrobione zaledwie 2 fakultety studiów (to a propos "bez szkoły")
2. Pazura nie jest dobrym aktorem, jego popisowym filmem był Kiler (a reszta jest w różnym stopniu nawiązaniem do tej roli)
3. Słownictwo radze przytępic i uszanowac odmienne od własnych poglady (bo tak czasami bywa)
4. Synkiem nie jestem (nie wazne jak na to nie spojrzeć!)
5. Zastanów się kto w tym przypadku wykazał się większa "tępota" (a może tylko udajesz ?!)

ocenił(a) film na 7
Patt

jezuu facet!
1. super! zasilisz horde nielicznych inteligentów ziemii polskiej
2.Każdy film z Pazurą nawiazuje do KILERA!! KAZDY POLAK SIE Z TOBA ZGODZIE!!
3.Nie bedziesz mi radził co mam zrobić. Po to jest forum zeby wypowiadać sie swobodnie.
4. Świetnie mążczyzno!
5. nc
6. Napisz cos o swoim durnym poście gdzie wypowiadasz sie o Pazurze nie ogladając Show! Toż to woła o pomste do nieba!

Ps. Viggo MOrenstsen 9chyba tak to sie pisze) jest beznadziejny! Znowu w powrocie króla bedzie grał beznadziejnie!! Wogóle ten film jest daremny!!! (similar 2 your post) dickhead

Sarin

Ani nie "jezuu" ani nie "facet"
1. Równie mocno mnie to cieszy !
2. To dobrze !
3. Swobodnie !!! a nie Wulgarnie (to nie sa synonimy!!!)
4. Raczej "kobieto"
5. hmmm ...interesujace
6. wypowiedz zamieściłam w newsroomie , a ta została przeniesiona tutaj....w swojej wypowiedzi bazaowałam na dotychczasowych dokonaniach pana Pazury ...

ocenił(a) film na 7
Patt

......:D
Skoro jesteś kobietą to moze porozmawiamy o tym ''problemie'' przy kawie w jakimś NIEobskórnym barze? Co ty na to? odp nie mnie nie satysfakcjonuje ;) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones