PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 242
oceny
7,8 10 1 834242
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

e, pajace

użytkownik usunięty

Właśnie przyszło mi do głowy, że metamorfoza jaką przechodziła Fiona po zmroku może być
metaforą urody kobiet, które za dnia są piękne, bo se pomalowały, a wiecerem, kiedy czas na
zmycie makijażu, gaszą szybko światło i idą spać. Co myślicie Wy teraz o tym ?

Nie. Po prostu wiedźma rzuciła czar na Fionę. Dobranoc

użytkownik usunięty
lesiu234

inteligent

nie, nie wiedziałem co to metafora, dziękuję że mnie uświadomiłaś/eś super inteligencie. Tylko po co szukać na siłę teorii spiskowych? Nie można po prostu oglądać i się dobrze bawić?

użytkownik usunięty
lesiu234

ja się dobrze bawię myśląc

ocenił(a) film na 8

to nie mysl...

użytkownik usunięty
kot698

a ty idź kibicować ruskim

ocenił(a) film na 6

Nie możesz się dobrze bawić myśląc skoro tego nie robisz. To absurd.

użytkownik usunięty
Anthrax91

Cóż za riposta! Nie zachabiłeś jej swojemu idolowi Dr House'owi ?

ocenił(a) film na 9

Hejtujecie go a dobrze gada, możesami nauczcie się myśleć i pamiętajcie, że widzowie shreka dzielą się na osoby dorosłe i dzieci, bo wszyscy dobrze się bawią. Wy należycie do tej drugiej grupy...

ocenił(a) film na 9

Ale czemu dałeś filmowi tylko 6?

użytkownik usunięty
Radi12

Czemu wszyscy na tym portalu biorą mnie za chłopa ?

użytkownik usunięty

Bo gadasz jak chłop. Niektórzy nie są przyzwyczajeni do dziarskich kobiet.

użytkownik usunięty

a ty wyglądasz jak chłop :D

użytkownik usunięty

Dzięki ;D Myślałam, że mam za okrągłą twarz na chłopa, ale teraz podniosłaś mnie na duchu.

ocenił(a) film na 9

koleżanka raczej mówiąc, że jesteś dziarską kobietą nie chciała ci powiedzieć nic złego. a przynajmniej ja tak bym to zrozumiała. czy twoja zabawa myśleniem odnosi się do doszukiwania wszędzie jakiś teorii spiskowych?
i naprawdę przechodzisz aż taką metamorfozę ;D ? jakoś nie wyglądasz na zdjęciu jak poczwara, a wręcz przeciwnie. aha. mam nadzieje że nie uwłaczam ci pisząc ten komentarz.

użytkownik usunięty
aniou

postawiłam ":D" czyli to był żart. no bo co miałam na to odpisać ? szło mi ino o to dlafego ludzie są takimi pajacami, że zwracają się do mie jak do rybaka, jak widzą, że mój nick zawiera imię żeńskie.

Und nie doszukuję się tutej żadnych teoryyijiii spiskowychhh, tylko sobie dedukuję i dzielę się swoimi przemyśleniami z moimi filmwebowymi przyjaciółmi :*:*:*:*:*

ocenił(a) film na 9

"filmwebowi przyjaciele" ;D
to mi dopiero awans ;D

użytkownik usunięty
aniou

kocham was tu wszystkich <3

"no bo co miałam na to odpisać ?" Nie zawsze koniecznie trzeba :))

ocenił(a) film na 10

To ma sens.

ocenił(a) film na 9

Ciekawa teoria. Czemu nie w sumie, byc moze pomyslodawca ma podobna zone? :D

Mi raczej ostatnio do glowy przyszlo, cale to jej finalowe przeistoczenie (po calusie) jest dosc "rasistowskie" (z braku lepszego slowa) - oboje sie kochali, ale w koncu byli razem, po tym jak oboje byli "tacy sami", jednak ogr nie mogl byc z ksiezniczka, musial byc z drugim ogrem.

użytkownik usunięty
Rlyeh

kurde, faktycznie, masz mózg

Rlyeh

Może nie tyle rasistowskie co poprawne politycznie, no wiesz różnica klas, temat wielokrotnie poruszany w filmach.

ocenił(a) film na 8

not sure if wierd or just trolling...

użytkownik usunięty
Hifumi

Ich bin Pan Tadeusz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones